Днепр готовит большую распродажу недвижимости

23.09.2016 14:13

В ближайшее время нас ждет интересная распродажа – на сайте горсовета появился проект решения о приватизации путем аукциона недвижимости на ул. Старокозацкой (бывшая ул. Комсомольская), на пр. Дмитрия Яворницкого (бывший пр. Карла Маркса) и на ул. Героев Крут (бывшая ул. Фурманова). 8 лакомых объектов коммунальной недвижимости хотят исключить из списка неприватизируемых зданий коммунальной собственности и выставить на аукцион.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

Как только проект решения рассмотрят в комиссиях горсовета Днепра, список вынесут на голосование в сессионный зал или на исполком. Вот эти помещения – предприниматель готовьте деньги:

ob-ekty-na-privatizatsiyu

Самый крупный объект недвижимости, который горсовет готов отдать в частные руки – 552,2 кв. метра на ул. Старокозацкой, 10 (бывшая ул. Комсомольская).

komsomol-skaya-10

Самое маленькое помещение, которое можно будет приватизировать – 7,1 кв. метр на ул. Гладкова, 4.

В преамбуле к проекту решения сказано, что горсовет Днепра с помощью аукциона планирует «обеспечить выполнение плановых поступлений в городской бюджет». Проект решения можно посмотреть здесь.

О том, как будет проходить процесс приватизации коммунальной недвижимости – читайте на Zabeba.li. О том, как передавали имущество громады в частные руки – читайте здесь.

Комментарии
Корбан и Филатов
23.09.2016
уже готовятся завладеть новым гос. имуществом. Знакомая схема от знакомых людей.
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат