Днепр готовит большую распродажу недвижимости

23.09.2016 14:13

В ближайшее время нас ждет интересная распродажа – на сайте горсовета появился проект решения о приватизации путем аукциона недвижимости на ул. Старокозацкой (бывшая ул. Комсомольская), на пр. Дмитрия Яворницкого (бывший пр. Карла Маркса) и на ул. Героев Крут (бывшая ул. Фурманова). 8 лакомых объектов коммунальной недвижимости хотят исключить из списка неприватизируемых зданий коммунальной собственности и выставить на аукцион.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

Как только проект решения рассмотрят в комиссиях горсовета Днепра, список вынесут на голосование в сессионный зал или на исполком. Вот эти помещения – предприниматель готовьте деньги:

ob-ekty-na-privatizatsiyu

Самый крупный объект недвижимости, который горсовет готов отдать в частные руки – 552,2 кв. метра на ул. Старокозацкой, 10 (бывшая ул. Комсомольская).

komsomol-skaya-10

Самое маленькое помещение, которое можно будет приватизировать – 7,1 кв. метр на ул. Гладкова, 4.

В преамбуле к проекту решения сказано, что горсовет Днепра с помощью аукциона планирует «обеспечить выполнение плановых поступлений в городской бюджет». Проект решения можно посмотреть здесь.

О том, как будет проходить процесс приватизации коммунальной недвижимости – читайте на Zabeba.li. О том, как передавали имущество громады в частные руки – читайте здесь.

Комментарии
Корбан и Филатов
23.09.2016
уже готовятся завладеть новым гос. имуществом. Знакомая схема от знакомых людей.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю