Днепропетровщина присоединилась к международному проекту "Спасение без границ"

11.10.2018 10:15

На Днепропетровщине стартовал международный волонтерский проект «Спасение без границ», сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу ДнепрОГА.

Неотложная медицинская помощь – прямо в рюкзаке. «Укладка», как его уже нарекли медики. В нем – все необходимое, чтобы спасти человеку жизнь. Теперь такие «чудо»-рюкзаки – и у волонтеров Днепропетровщины. Пока 15, но это лишь первая партия. В Украине только что стартовал проект «Спасение без границ». Первым регионом, присоединившимся к международному волонтерскому сообществу, стала Днепропетровщина. 

Ситуация, когда человек может оказаться на грани жизни и смерти, может возникнуть в любой момент. Это и различные чрезвычайные обстоятельства, и внезапная остановка сердца. Когда пострадавший нуждается в неотложной помощи еще до приезда «скорой». Счет – на секунды. В такой момент рюкзаки, оснащенные всем необходимым, – как раз то, что нужно.

Рюкзаки неотложной помощи незаменимы при массовых ДТП, ранениях, внезапной остановке сердца, кровотечениях. Волонтеры обязуются везде брать их с собой. Лучше – если есть личное авто. Кинул в машину – и готов в любой момент спасти человеческую жизнь.

В «рюкзаке-укладке» – жизненно необходимые наборы для остановки критического кровотечения и проведения сердечно-легочной реанимации. Это жгуты, бандажи, воздуховоды, респираторы, дыхательные мешки для искусственной вентиляции легких, шейные воротники, лицевые маски. Комплекты – для детей и взрослых.

Первыми вывались «вооружиться» рюкзаками-«спасителями» 15 днепровских волонтеров. Все они – медики. Это и врачи, и преподаватели, и инструкторы по тактической медицине.

 

Первые 15 волонтеров – только начало проекта. Приобщиться к нему может кто угодно. Главный критерий при отборе – уверенность в собственных силах. А еще – твердое намерение: «Я хочу и смогу помочь человеку». Если у волонтера не будет медицинского образования, для него организуют обязательное обучение.

 «Спасение без границ» – совместный проект Днепропетровской ОГА и международной волонтерской организации SSF.

Комментарии
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час свого виступу в парламенті запросив в.о. Міністра охорони здоров’я Уляну Супрун відвідати Павлоградську міську лікарню №4 (Дніпропетровської області) і скоштувати їжу для пацієнтів, на яку виділяється лише 5 гривень на добу. Він зазначив, що особисто переконався в неефективності медичної реформи, відвідавши Павлоградську міську лікарню №4, на його рідній Дніпропетровщині.

Подробнее

«За дев’ять місяців 2018 року до місцевих скарбниць Дніпропетровщини надійшло 17,61 млрд грн податків і зборів. Це на 2,85 млрд грн більше порівняно з минулорічним періодом», -  повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

За її словами більше половини надходжень в місцеві бюджети регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума складає 10,22 млрд гривень.

Також, суттєво наповнила бюджетні кошики місцевих громад Дніпропетровської області і плата за землю - 2,78 млрд гривень.

Крім цього, впродовж трьох кварталів поточного року спрощенці області перерахували до бюджетів місцевих громад майже 1,6 млрд грн єдиного податку, а надходження податку на прибуток від юридичних осіб Дніпропетровщини перевищили 1,38 млрд гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, через який протягом 2015-2018 років було проведено зовнішньоекономічних операцій на суму понад 70 млн. грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які, використовуючи підконтрольні транзитно-конвертаційні підприємства, у т.ч. компанії – нерезиденти, розробили та використовували для своїх клієнтів схему мінімізації сплати митних платежів та податків, штучного заниження митної вартості імпортованих товарів (труби безшовні круглого поперечного перерізу зі сталі та полімери етилену в первинних формах) та їх подальшої легалізації.

Для митного оформлення металопродукції фігуранти створили низку підприємств-імпортерів, використовуючи реквізити яких уклали зовнішньоекономічні контракти з підприємствами-нерезидентами, зареєстрованими в Китаї, РФ та Азербайджані на постачання вказаних товарів. У подальшому було організовано ввезення на митну територію України ТМЦ з підміною документів (імпортні контракти, інвойси, сертифікати якості та інші), до яких вносили недостовірні відомості щодо вартості, ваги та хімічного складу імпортованої продукції.

Надалі на власних та орендованих виробничих потужностях на труби наносили ізоляційне покриття та виконували інші технологічні процеси. Виготовлену таким чином продукцію легалізовували, відвантажуючи від імені фіктивних СГД підприємствам газо- та нафтовидобувної промисловості.

При оформленні вантажів на експорт організатори ЦММП використовували печатки підприємств-нерезидентів, зареєстрованих в країнах з пільговим оподаткування, занижуючи вартість продукції та залишаючи фактичні прибутки на підконтрольних підприємствах нерезидентах.

Загальний обсяг зовнішньоекономічних операцій підприємств вказаної групи у 2015-2018 роках склав понад 70 млн. грн.

За результатами обшуків, проведених в офісних, виробничих та складських приміщеннях, які використовувалися фігурантами, вилучено 8 печаток підконтрольних компаній (у т.ч. нерезидентів), 49,9 тис. грн. готівкою, первинні фінансово-господарські документи, документи бухгалтерського, податкового обліку та документи зовнішньо - економічної діяльності, що підтверджують злочинну діяльність, а також документацію щодо відвантаження товарів, руху автотранспортних засобів, використання виробничих потужностей та ін.

Триває слідство.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось