Дніпропетровську варто готуватись до 4 хвилі мобілізації, що триватиме близько 2 місяців

17.12.2014 09:24

Голова Генерального штабу України генерал-полковник Віктор Муженко заяив, що четверта черга мобілізації триватиме 1,5 - 2 місяці.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Є необхідність провести мобілізацію - часткову мобілізацію, четверту чергу з метою ротації особового складу, зменшення психічного навантаження на особовий склад і поліпшення підготовки ... Вона триватиме 1,5 - 2 місяці, це дасть можливість більш професійно підготувати людей», - заявив Муженко.

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Степан Полторак заявив про намір створити резерв техніки, озброєння і особового складу для підготовки до можливої збройної агресії Росії.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю