Дніпропетровський нардеп судитиметься з Гройсманом через злочинну бездіяльність у ВР

27.04.2015 12:30

Окружний адміністративний суд Києва переніс на 4 червня засідання, на якому мав розглядатися позов щодо протиправної бездіяльності спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана відносно законопроекту №1056 про гарантії соціального захисту добровольців.

Про це на своїй сторінці у фейсбук заявив дніпропетровський нардеп Віталій Купрій, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Нагадаємо, 27 жовтня під час першого засідання нового парламенту одним із перших до Верховної Ради України 8 скликання було внесено законопроект про надання добровольцям, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції на сході України, статусу учасників бойових дій із відповідним соціальним забезпеченням.

Ініціатори законопроекту:

Ярош Дмитро Анатолійович, Мельничук Сергій Петрович, Купрій Віталій Миколайович, Філатов Борис Альбертович, Береза Юрій Миколайович, Денисенко Андрій Сергійович, Береза Борислав Юхимович, Дубінін Олександр Іванович, Дідич Валентин Володимирович.

Законопроект був внесений  ще в перший день засідання нового парламенту, проте на сьогоднішній день його навіть не винесено на розгляд.

«Я неодноразово вказував пану Гройсману на порушення регламенту при проходженні законопроектів у Верховній Раді, але той жодним чином не відреагував на це. Тож мені не залишалося нічого іншого, як звернутися до суду і вже там захищати інтереси наших хлопців, які воювали та продовжують воювати в АТО.

2 квітня Окружний адміністративний суд Києва видав ухвалу про відкриття провадження в адміністративній справі за моїм позовом проти Гройсмана і призначив судове засідання на 23 квітня, але переніс його на 4 червня», - пише Купрій.

Читайте також: Лидеры и аутсайдеры среди нардепов Днепропетровщины. Итоги

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Экс-глава Штаба национальной защиты Днепропетровской области, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва, экс-лидер партии "Правый сектор"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю