Дніпропетровський нардеп судитиметься з Гройсманом через злочинну бездіяльність у ВР

27.04.2015 12:30

Окружний адміністративний суд Києва переніс на 4 червня засідання, на якому мав розглядатися позов щодо протиправної бездіяльності спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана відносно законопроекту №1056 про гарантії соціального захисту добровольців.

Про це на своїй сторінці у фейсбук заявив дніпропетровський нардеп Віталій Купрій, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Нагадаємо, 27 жовтня під час першого засідання нового парламенту одним із перших до Верховної Ради України 8 скликання було внесено законопроект про надання добровольцям, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції на сході України, статусу учасників бойових дій із відповідним соціальним забезпеченням.

Ініціатори законопроекту:

Ярош Дмитро Анатолійович, Мельничук Сергій Петрович, Купрій Віталій Миколайович, Філатов Борис Альбертович, Береза Юрій Миколайович, Денисенко Андрій Сергійович, Береза Борислав Юхимович, Дубінін Олександр Іванович, Дідич Валентин Володимирович.

Законопроект був внесений  ще в перший день засідання нового парламенту, проте на сьогоднішній день його навіть не винесено на розгляд.

«Я неодноразово вказував пану Гройсману на порушення регламенту при проходженні законопроектів у Верховній Раді, але той жодним чином не відреагував на це. Тож мені не залишалося нічого іншого, як звернутися до суду і вже там захищати інтереси наших хлопців, які воювали та продовжують воювати в АТО.

2 квітня Окружний адміністративний суд Києва видав ухвалу про відкриття провадження в адміністративній справі за моїм позовом проти Гройсмана і призначив судове засідання на 23 квітня, але переніс його на 4 червня», - пише Купрій.

Читайте також: Лидеры и аутсайдеры среди нардепов Днепропетровщины. Итоги

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Экс-глава Штаба национальной защиты Днепропетровской области, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва, экс-лидер партии "Правый сектор"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет