Дніпропетровський Штаб нацзахисту звернувся до Дмитра Яроша

12.07.2015 18:37

Відкрите звернення Штабу національного захисту Дніпропетровської області до Провідника «Правого сектору» Дмитра Яроша.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«У зв’язку з останніми подіями в Мукачевому та спільної заяви МВС й СБУ (http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article…) ми закликаємо вас не дозволяти політикам та деяким громадським активістам використовувати «Правий сектор» у своїх брудних політичних іграх та спекуляціях.

Ви багато місяців були взірцем для багатьох людей, їхньою підтримкою і опорою. ДУК ПС героїчно захищав нашу рідну землю і продовжує це робити досі. На вас як на Провідника і народного депутата розраховують тисячі людей, і лише від вас сьогодні залежить не допустити опорочення честі побратимів ПС та інших добровольців втягуванням у брудні контрабандистські розборки місцевих «князьків».

Війна проти українців розгорнута по багатьох напрямках, і кожен з нас веде її на своїй ділянці. Але всіх нас сьогодні має об’єднувати беззаперечна відданість Україні та ідеалам Революції Гідності. Тільки разом, з холодною головою, ми зможемо перемогти своїх ворогів, завдання яких одне: у будь-який спосіб не допустити становлення та зміцнення української держави.

Просимо вас особисто прокоментувати і пояснити події, що відбулися - цього чекають і ваші виборці в тому числі.

Сподіваємось на вашу мудрість і силу. Україна переможе!», - зазначається у заяві.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва, экс-лидер партии "Правый сектор"
Подробнее
Комментарии
Ярош
18.07.2015
А мы давно ведем соответствующую работу. Скоро все грянет
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю