Дніпропетровський «Квартал мистецтв» змагається у конкурсі соціальних проектів

05.03.2015 22:30

Громадська організація "К12" змагається за грант у 10 тис грн аби продовжити облаштування «Кварталу мистецтв» на набережній. Голосувати за проект можна за посиланням https://www.facebook.com/SUNInBev.UA/app_548987675236610

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Гроші будуть витрачені на арт-об’єкти, зроблені в техніці в'язане графіті. Планується виготовити шість таких об’єктів.

Проект передбачає облаштування занедбаної частини набережної в місті Дніпропетровськ та перетворення її на арт-майданчик (за прикладом Пейзажної алеї в м.Києві).

Роботи по створенню Кварталу Мистецтв ведуться вже майже рік. За цей час було встановлено 14 арт-об’єктів, таких як інсталяції з різних матеріалів, стріт-арти та скульптури.

Проект створювався активістами громадської організації «К12» і волонтерами міста та був профінансований за рахунок пожертв мешканців.

За кошти гранта планується зробити шість арт-об'єктів, виконаних в техніці ярнбомбінг або в'язане графіті. Це вид вуличного мистецтва, в'язані прикраси для дерев, лавочок, скульптур та інших елементів міського ландшафт.

Вартість одного об'єкту коливається від 1400 до 1800 грн.

Роботи планується завершити до кінця травня.

Інформацію про Квартал Мистецтв можна прочитати за посиланнями:

http://culturemeter.od.ua/kvartal-iskusstv-v-dnepropetrovske/

http://projects.platfor.ma/kvartal-iskusstv/

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат