Дніпропетровський «Квартал мистецтв» змагається у конкурсі соціальних проектів

05.03.2015 22:30

Громадська організація "К12" змагається за грант у 10 тис грн аби продовжити облаштування «Кварталу мистецтв» на набережній. Голосувати за проект можна за посиланням https://www.facebook.com/SUNInBev.UA/app_548987675236610

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Гроші будуть витрачені на арт-об’єкти, зроблені в техніці в'язане графіті. Планується виготовити шість таких об’єктів.

Проект передбачає облаштування занедбаної частини набережної в місті Дніпропетровськ та перетворення її на арт-майданчик (за прикладом Пейзажної алеї в м.Києві).

Роботи по створенню Кварталу Мистецтв ведуться вже майже рік. За цей час було встановлено 14 арт-об’єктів, таких як інсталяції з різних матеріалів, стріт-арти та скульптури.

Проект створювався активістами громадської організації «К12» і волонтерами міста та був профінансований за рахунок пожертв мешканців.

За кошти гранта планується зробити шість арт-об'єктів, виконаних в техніці ярнбомбінг або в'язане графіті. Це вид вуличного мистецтва, в'язані прикраси для дерев, лавочок, скульптур та інших елементів міського ландшафт.

Вартість одного об'єкту коливається від 1400 до 1800 грн.

Роботи планується завершити до кінця травня.

Інформацію про Квартал Мистецтв можна прочитати за посиланнями:

http://culturemeter.od.ua/kvartal-iskusstv-v-dnepropetrovske/

http://projects.platfor.ma/kvartal-iskusstv/

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет