Дмитро Дубілет призначений радником губернатора

22.05.2015 10:14   -
Автор:

У Дніпропетровській області розвиватимуть е-врядування. До цієї роботи залучили висококласного експерта, який має досвід роботи в галузі IT-технологій. Дмитро Дубілет призначений радником голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка. Відповідне розпорядження підписане 19 травня 2015 року.
Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу ОДА.
Дмитро Дубілет впровадив ряд успішних проектів – як власних, так і на замовлення вітчизняного бізнесу. Одним із перспективних напрямків роботи новопризначений радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації вважає впровадження е-врядування. На його думку, це дозволить максимально наблизити до кожної людини великий спектр послуг та перевести їх в електрону форму. Крім цього, завдяки інноваціям, за короткий термін можливо повністю виключити корупційну складову, забезпечивши відкритість і прозорість процедур.
Довідка:
Дубілет Дмитро Олександрович закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка — факультет міжнародних відносин. У 2005 році організував стартап «Fine Web», яким керував до 2010 року. Пройшов стажування у компанії MasterCard. З 2010 року розпочав свою кар’єру у ПриватБанку – працював маркетинг-директором. У 2011 році увійшов до складу правління цієї установи та навчався в Лондонській школі бізнесу. З грудня 2013 року Дмитро Дубілет працює ІТ-директором ПриватБанку.
Читайте також: У Днепропетровска появился шанс перейти от слов к делу в борьбе с коррупцией