Дмитрий Колесников: "Партия регионов готова к выборам"

28.07.2014 11:46

«Страна переживает сложнейший за всю историю своей независимости период. Нынешний Парламент не мог эффективно отвечать запросам избирателей, вызовам времени по решению внешне- и внутриполитического кризиса и продолжающегося спада экономики, - сказал первый заместитель председателя Днепропетровской областной организации Партии регионов Дмитрий Колесников. – Некомпетентные действия правительства уже привели к провалу программы реформ, шоковому повышению цен на коммунальные услуги для населения, остановке многих предприятий и потере рабочих мест. Вместо проведения жизненно необходимых реформ, Верховная Рада скатывается к распрям и позиционной борьбе, имитируя деятельность».
В случае, если в течение месяца не будет сформирована новая коалиция, у Президента будут основания для роспуска Верховной Рады и проведения досрочных выборов.

По словам Дмитрия Колесникова, Партия регионов готова к досрочным выборам и парламентарии от Днепропетровщины в любой момент могут отчитаться перед своими избирателями.

"Но сейчас, когда в стране идут боевые действия, когда жители Донбасса и Луганщины не смогут принять участия в избирательном процессе, когда в Украине около 100 тысяч беженцев… Украине сейчас нужен мир, а не выборы», - подчеркнул он.

Также Дмитрий Колесников отметил, что серьезные опасения вызывает сама система проведения выборов. Возможная отмена мажоритарной составляющей и проведение выборов по пропорциональной системе могут привести к узурпации Парламента определенными партиями. Главным вопросом политики станет попадание в список популярной политической силы, а не работа для избирателей конкретных территорий.

«Возникают сомнения во многих вопросах, в том числе: каким будет Парламент, избранный в таких условиях, чьи интересы он будет представлять и отстаивать, какое Правительство сформирует и станет ли он работать на объединение и консолидацию Украины», - сказал первый заместитель председателя областной организации Партии регионов Дмитрий Колесников.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-губернатор Днепропетровской области,  заместитель председателя ДОО ПР, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю