Для шкіл Дніпропетровська стартував новий конкурс енергоефективних проектів

11.11.2014 11:37

Вже зараз потрібно виховувати у підростаючого покоління раціональне ставлення до енергоносіїв, щоб у подальшому це стало для українців нормою і дозволило значно скоротити обсяги використання енергії. На цьому наголосив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод під час старту конкурсного відбору шкіл Дніпропетровська для участі у спільному з компанією ДТЕК проекті, який об’єднує обласний конкурс «Енергозбереження задля майбутнього» та соціальний проект ДТЕК «Енергоефективні школи».

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Ми давно б`ємося за енергетичну та екологічну безпеку регіону. І робимо це не популістськими методами, а реальними кроками, співпрацюючи з великим бізнесом, залучаючи міжнародні фонди технічної підтримки, розробляємо та реалізовуємо конкурси міні-проектів з енергоефективності серед локальних громад та фізичних осіб, заручились підтримкою на державному рівні. Наш підхід приносить вагомі результати як громадам, так і кожній конкретній зацікавленій людині. Адже заощаджуючи енергоносії, люди заощаджують власні кошти і як стратегічний результат – Україна та наш регіон зможуть домогтись енергетичної безпеки. Вчити такому мисленню треба змалечку і давати дітям можливість втілювати отриманні знання на практиці. Чим ми активно і займаємось», –- зазначив Євген Удод.

У рамках проекту учні 6-8 класів Дніпропетровська зможуть об’єднати теоретичні знання з практичними навичками: прослухають навчальний курс «Основи теплопостачання та теплозбереження», відвідають підприємства ДТЕК, особисто проведуть практичні дослідження та інформаційні кампанії для популяризації енергозбереження та спільно з вчителями розроблять власні проекти з підвищення енергоефективності своїх навчальних закладів.

Конкурсний відбір шкіл триватиме до 25 листопада. Оцінка претендентів включає понад 20 критеріїв, основні з яких – готовність проводити енергозберігаючі заходи, наявність систем обліку енергії, здатність надати інформацію про енергоспоживання школи. Переможців оголосять влітку 2015 року, а до нового навчального року вони матимуть можливість реалізувати свої заходи з енергозбереження. Обласна рада та ДТЕК планують виділити 2 млн грн на фінансування впровадження проекту у Дніпропетровську.

 «Компанія ДТЕК зацікавлена в тому, щоб українці були максимально відповідальні і активні в питаннях енергоефективності. Це реальний вклад не тільки в енергонезалежність країни, а й у поліпшення екології. Крім того, зниження енергоспоживання дозволяє істотно заощадити і сімейний, і шкільний, і державний бюджет. Важливо, щоб люди розуміли: від їхньої поведінки справді залежить дуже багато. Сподіваємося, що не тільки діти, а й дорослі почерпнуть у нашому проекті корисні знання та навички, натхнення для втілення змін у життя», –- підкреслила Вікторія Гриб, керівник департаменту з соціального розвитку ДТЕК.

Для участі в проекті необхідно заповнити заявку-анкету і надіслати її до 20 листопада на електронну адресу ees@mdi.org.ua. Зразок заявки -– на сайті Дніпропетровської обласної ради: http://www.oblrada.dp.ua/official-records/lead_orders/52r,. додаткова інформація про проект на сайті: http://spp-dtek.com.ua/projects/energy-efficient-schools/.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет