Для шкіл Дніпропетровська стартував новий конкурс енергоефективних проектів

11.11.2014 11:37

Вже зараз потрібно виховувати у підростаючого покоління раціональне ставлення до енергоносіїв, щоб у подальшому це стало для українців нормою і дозволило значно скоротити обсяги використання енергії. На цьому наголосив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод під час старту конкурсного відбору шкіл Дніпропетровська для участі у спільному з компанією ДТЕК проекті, який об’єднує обласний конкурс «Енергозбереження задля майбутнього» та соціальний проект ДТЕК «Енергоефективні школи».

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Ми давно б`ємося за енергетичну та екологічну безпеку регіону. І робимо це не популістськими методами, а реальними кроками, співпрацюючи з великим бізнесом, залучаючи міжнародні фонди технічної підтримки, розробляємо та реалізовуємо конкурси міні-проектів з енергоефективності серед локальних громад та фізичних осіб, заручились підтримкою на державному рівні. Наш підхід приносить вагомі результати як громадам, так і кожній конкретній зацікавленій людині. Адже заощаджуючи енергоносії, люди заощаджують власні кошти і як стратегічний результат – Україна та наш регіон зможуть домогтись енергетичної безпеки. Вчити такому мисленню треба змалечку і давати дітям можливість втілювати отриманні знання на практиці. Чим ми активно і займаємось», –- зазначив Євген Удод.

У рамках проекту учні 6-8 класів Дніпропетровська зможуть об’єднати теоретичні знання з практичними навичками: прослухають навчальний курс «Основи теплопостачання та теплозбереження», відвідають підприємства ДТЕК, особисто проведуть практичні дослідження та інформаційні кампанії для популяризації енергозбереження та спільно з вчителями розроблять власні проекти з підвищення енергоефективності своїх навчальних закладів.

Конкурсний відбір шкіл триватиме до 25 листопада. Оцінка претендентів включає понад 20 критеріїв, основні з яких – готовність проводити енергозберігаючі заходи, наявність систем обліку енергії, здатність надати інформацію про енергоспоживання школи. Переможців оголосять влітку 2015 року, а до нового навчального року вони матимуть можливість реалізувати свої заходи з енергозбереження. Обласна рада та ДТЕК планують виділити 2 млн грн на фінансування впровадження проекту у Дніпропетровську.

 «Компанія ДТЕК зацікавлена в тому, щоб українці були максимально відповідальні і активні в питаннях енергоефективності. Це реальний вклад не тільки в енергонезалежність країни, а й у поліпшення екології. Крім того, зниження енергоспоживання дозволяє істотно заощадити і сімейний, і шкільний, і державний бюджет. Важливо, щоб люди розуміли: від їхньої поведінки справді залежить дуже багато. Сподіваємося, що не тільки діти, а й дорослі почерпнуть у нашому проекті корисні знання та навички, натхнення для втілення змін у життя», –- підкреслила Вікторія Гриб, керівник департаменту з соціального розвитку ДТЕК.

Для участі в проекті необхідно заповнити заявку-анкету і надіслати її до 20 листопада на електронну адресу ees@mdi.org.ua. Зразок заявки -– на сайті Дніпропетровської обласної ради: http://www.oblrada.dp.ua/official-records/lead_orders/52r,. додаткова інформація про проект на сайті: http://spp-dtek.com.ua/projects/energy-efficient-schools/.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат