Для решения проблем энергоэффективности нужен соответствующий инвестиционный климат

18.09.2014 16:04

18-19 сентября делегация Днепропетровской области во главе с Евгением Удодом участвует в X украинском муниципальном форуме, который проходит в городе Одесса.

Об этом сообщает ИА «МОСТ ДНЕПР» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровского областного совета.

Организаторами форума выступили проект «Местное экономическое развитие городов Украины» и Всеукраинская ассоциация органов местного самоуправления, которые собрали вместе более 300 представителей органов местного самоуправления, органов государственной власти, ведущих экспертов и ученых Украины и представителей международных организаций.

В рамках Форума состоится День местного экономического развития, где будут рассматриваться вопросы подготовки кадров для работы в органах местного самоуправления; модели и инструменты местного экономического развития; примеры эффективного внедрения проектов экономического развития и т.п.

19 сентября на форуме Евгений Удод представляет региональные инициативы энергоэффективности, расскажет о роли и месте областного совета в реализации политики энергоэффективности.

По словам Евгения Удода, для решения проблемы энергоэффективности самое главное - создать условия для инвесторов и государственно-частного партнерства. Только такой подход позволит максимально быстро и безболезненно внедрить все необходимые инновации.

«Необходимо максимально быстро запустить энергосбережения в повседневной жизни Украинской как осмысленное культурное, экономическое и управленческое явление. Надо быть реалистами - только административными методами справиться с этой задачей невозможно! Внедрение современных технологий энергосбережения в наших городах и районах - общее дело власти и жителей. Надеюсь, что этот форум позволит регионам отработать общую концепцию по этому вопросу. Потому что сегодня энергосбережения это не просто актуальная тема, а жизненная необходимость, вопрос выживания каждого отдельного региона и государства в целом », - подчеркнул Евгений Удод.

Организаторы мероприятия надеются, что форум станет платформой для обучения, обмена опытом и передовыми практиками в сфере местного самоуправления и местного экономического развития.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский