Для молодi регiону пройде тренiнг з проектного менеджменту

01.09.2017 16:00

10-11 вересня молодіжна громадська організація "European Youth Community" проведе у Дніпрі тренінг з проектного менеджменту.

Про це повідомляє Інтернет-видання "Днепр. Главное" з посиланням на Фейсбук організаторів.

"Тренінг з проектного менеджменту

Де: м. Дніпро.
Коли: 10-11 вересня 2017.
Дедлайн: 5 вересня 2017.

Організатори покривають витрати на харчування, а також на проїзд в рамках області до місця проведення, але не покривають витрат на проживання.

Хто може брати участь:
-молодь з числа ВПО;
-місцеві активісти з області;
-представники влади з області, які цікавляться або професійно дотичні до проблем ВПО. 
-Вік учасників - до 35 років.

Учасники дізнаються: 
-щодо мобілізації ресурсів та створення команди; 
-ведення діалогу та вирішення конфліктів всередині громади; 
-розроблять план проектів та волонтерських ініціатив соціального спрямування та згуртування між ВПО та молодими активістами; 
-навчаться шукати фінансування та реалізовувати проектні ініціативи.

Важливою складовою стане підготовка та реалізація учасниками тренінгів власних проектів та ініціатив, які сприятимуть інтеграції молоді з числа ВПО у нові громади.

Форма реєстрації: https://goo.gl/forms/bhfxcpyjg6X7WVy73

Детальніше: https://www.facebook.com/youth.alt/posts/1549139758480500"

Комментарии
Последние записи в блогах

І це назва не просто територіальної одиниці, в цій назві - «сіль» Січеславського краю. Бо вона пронизана духом цієї землі, духом вільного козацтва п’ятьох СЛАВетних СІЧей!

Подробнее

Промова Валентин Наливайченко на з'їзді Руху "Справедливість" 3 січня.

Про основні кроки для відновлення справедливості в Україні. Рішуче наведемо порядок!

#Справедливість #Чесність #Відповідальність

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат