Директор КП по бродячим животным рассказал, на что потратил более 800 тыс. грн

23.09.2016 10:14

22 сентября Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» опубликовало статью «Как в Днепре бродячие собаки стали бизнесом» с сайта zabeba.li, в которой речь шла о том, что КП «Поводження з безпритульними тваринами» не отлавливает, не стерилизует и не вакцинирует бездомных собак, но тратит бюджетные деньги. Директор КП Олег Кучин на своей странице в Фейсбук высказал свою позицию по этому вопросу, объяснив, на что были потрачены бюджетные деньги.

«Анализируем статью:  1) на счета КП были переведены деньги за отлов. В чем криминал? Заработали деньги по хозрасчетному договору, когда еще не был принят бюджет города, на них оборудовали операционную, перевезли имущество со старой базы на новую, купили медикаменты и прооперировали на 22.09.2016 г. с начала года 564 собаки. 2) Согласен, расходы предприятия за этот период составил 832 тыс. 161 грн. Детально: Зарплата с выплатой задолженности за декабрь 2015 года – 749 229 грн. 01 коп.

За первые 4 месяца (когда жили по 1/12 от бюджета 2015 года) наши расходы: Медикаменты 37 963 грн. 59 коп. Корма 6 525 грн.  Наркоз 14 196 грн. Мебель и запчасти на авто 17 570 грн. Канцтовары 6073 грн.

Из бюджета 2016 года. Из них по программе 2016-2020 г.г.: Канцтовары 4600 грн. Программа 1 С «бюджет города» 2 400 грн. Вывоз мусора 2236 грн. 25 коп.

Договор на заправку, обслуживание и покупку картриджей 3000 ( действует до декабря 2016 г.) Медикаменты 5 966 грн. 25 коп.

Много это или мало за выполнение 564 операций по стерилизации собак, средний вес которых 30 кг, может оценить любой горожанин, пришедший в частную клинику. Так мы еще и содержим их не менее недели на карантине», - рассказал Олег Кучин.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю