Директор КП «Днепрводоканал» рассказал о повышении тарифов на воду

19.01.2017 12:30

Директор КП «Днепрводоканал» Дмитрий Кордыш заявил, что, если резких скачков цен на электроэнергию не будет, то и тариф на водоснабжение в Днепре останется на прежнем уровне.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

«Я думаю, что его (повышения – ред.) не будет. Мы сделали очень много. С августа, вы знаете, подали тариф на госкомиссию. Планировалось повышение примерно на 18 процентов. На пресс-конференции я тогда говорил, что мы будем стараться максимально снизить тариф. На сегодня, думаю, роста тарифов не будет.

Возможна какая-то корректировка в связи с повышением «минималки» до 3,2 тыс грн. Это единственный момент, который будет. И то, я думаю, что в рамках того, что мы экономим, оно не повлияет на повышение тарифов.

Многое зависит от электроэнергии. Если роста цен на нее не будет резких, тариф останется на прежнем уровне», - сказал он.

Читайте также: На ж/м Покровский из кранов течет ржавая вода (ФОТО)

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось