Дипломатия не поможет, ведь Россия не боится общественного мнения, - Пащенко

18.02.2015 18:15

Политолог Виктор Пащенко заявил, что Россия в отличии от Украины и Европы не боится общественного мнения, поэтому идет на дипломатические переговоры, не заботясь об исполнении договоренностей.

Об этом он сообщил в ходе заседания Совета Экспертов в ИА «МОСТ-ДНЕПР».

«Дипломатических рычагов много, но они все доказывают свою недееспособность в нынешних условиях. Европа очень долго шла к осмыслению того, что переговоры с Путиным на данный момент результата практического не несут. Почему они идут на эти переговоры? Любой европейский политик очень зависим от гражданского мнения, и для того, чтобы какие-то действия предпринимать, они должны показать, что исчерпали весь возможный перечень дипломатических мер. Россия общественного мнения не боится. Дипломатическими мерами здесь ничего сделать нельзя, потому что Кремль может решиться на любые непопулярные шаги», - сказал он.

Также эксперт считает, военное положение в Украине превратилось в инструмент общественного давления на Президента: «Военное положение у нас, к сожалению, превратилось в этакий «Идею Фикс», потому что это очень удобная позиция для политики Президента. Люди не понимают, что такое для страны военное положение, им легче обвинить Петра Порошенко.

Лично я не верю во введение военного положения в Украине, потому что наша страна не получит кредитов от Европы, в которых она так нуждается. Исходя из всего этого, я думаю, что процент введения военного положения очень низкий. Тем более Европа считает, что мы должны выполнять Минские договоренности. Если Украина нарушит Минские соглашения и объявит военное положение, то Кремль сразу же скажет, что Украина объявила войну Российской Федерации».

Читайте также: Фесенко считает Коломойского угрозой Украине (ВИДЕО)

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю