Детсады Днепра обвиняют в отсутствии условий для украиноязычного воспитания

04.08.2017 17:00

В днепровских детсадах нет условий для воспитания детей из украиноязычных семей.

Об этом заявила активистка объединения «Украинская этническая громада» Надежда Волошина, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на DNIPRONEWS/

По словам активистки, она, мать двоих украиноязычных детей, не может отдать их в детсад, поскольку во всех государственных садах русскоязычная среда. По ее мнению, отсутствие в детсадах украиноязычной среды может привести к "моральному искалечиванию" детей.

Женщина намерена добиваться появления в детсадах исключительно украиноязычных групп.

Комментарии
Корунд
06.08.2017
Всем понаехавшим в Украину - учите государственный язык. Тем кому "неудобно"собирайте свои шмотки и за поребрик - на родину предков...Там и удобно и скрепно... Хватит на украинской земле строить "русский мир"... 2014-ый не должен повториться... НИКОГДА !!!
Стас ДНЕПР
04.08.2017
нафига вы навязываете свой язык, пусть говорит каждый на том языке, на котором удобно.
Евген
04.08.2017
пiдтримую на 100%
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю