Детсады Днепра обвиняют в отсутствии условий для украиноязычного воспитания

04.08.2017 17:00

В днепровских детсадах нет условий для воспитания детей из украиноязычных семей.

Об этом заявила активистка объединения «Украинская этническая громада» Надежда Волошина, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на DNIPRONEWS/

По словам активистки, она, мать двоих украиноязычных детей, не может отдать их в детсад, поскольку во всех государственных садах русскоязычная среда. По ее мнению, отсутствие в детсадах украиноязычной среды может привести к "моральному искалечиванию" детей.

Женщина намерена добиваться появления в детсадах исключительно украиноязычных групп.

Комментарии
Корунд
06.08.2017
Всем понаехавшим в Украину - учите государственный язык. Тем кому "неудобно"собирайте свои шмотки и за поребрик - на родину предков...Там и удобно и скрепно... Хватит на украинской земле строить "русский мир"... 2014-ый не должен повториться... НИКОГДА !!!
Стас ДНЕПР
04.08.2017
нафига вы навязываете свой язык, пусть говорит каждый на том языке, на котором удобно.
Евген
04.08.2017
пiдтримую на 100%
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет