Дети украинских политиков активно баллотируются в Раду

02.10.2014 14:34

В парламентских выборах 2014 года примут участие около 3,5 тыс мажоритарщиков, и более 3тыс кандидатов баллотируются по партийным избирательным спискам. Среди этого огромного количества людей нашли себе места и семеро детей украинских политиков.

В этом году на досрочные выборы в Верховную Раду пойдут сыновья президента Петра Порошенко, экс-главы ВР Владимира Литвина, экс-министра ЖКХ Анатолия Близнюка, нардепов Юрия Крука, и Станислава Березкина.

Также стать депутатами хотят дети экс-мэра Одессы Руслана Боделана и экс-мэра Ужгорода Виктора Погорелова.

По материалам: Gazeta.ua

Комментарии
Тина
03.10.2014
ПарашаНко---Это ющенко "2 с привкусом янукОовща... третий майдан впереди.
Кольт
02.10.2014
Чего бы это значило, еще один Майдан?! По моему к этому все и идет....
ятеп
02.10.2014
Петя , лучше дети КПУ.Это справедливо. На-*-у-й нам нужна такая демократия.
петя
02.10.2014
Тоглько дети ПР и поддерживающих их. Остальные на смитя.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю