Детектор для кандидатов

06.10.2014 10:30

В этом году выборы в Украине , это одна из ключевых тем, после АТО на Донбассе. Активисты нового проекта "Детектор политической ответственности". Это своего рода база всех обещаний, которые дали депутаты в ходе предвыборной кампании, об этом сообщает joinfo.ua.

Основатель такого проекта – руководитель медианаправления информагентства "Слово і діло" Евгений Заика. По его словам, сегодня в базе находятся все обещания от народных депутатов. Данные собирали волонтеры по всем регионам Украины.

Аналитики организации собрали около 22 000 обещаний, и на данный момент большинство из них перешло в статус "в процессе исполнения". По новой системе можно даже сравнить нескольких политиков в том, кто и сколько обещаний уже исполнил.

Политолог Владимир Цибулько сказал, что для каждого политика новые выборы должны быть не новыми обещаниями, а отчетом по сделанную работу. Каждый новый политик приходит с планами, которые часто не может или не хочет выполнить.

В этом году парламентские выборы в Украине должны обратить внимание именно к таким обещаниям депутатов, считает Тарас Фролов, руководящий редактор проекта гражданского мониторинга "Владометр". По его словам, для оценки кандидата следует смотреть не только на его фамилию, но и на предвыборную программу. Часто на этот пункт просто не обращают внимания, а в нем может быть ответ на главный вопрос. Все потому, что во многих случаях депутаты используют только лозунги, а реального плана действий у них нет. Выборы в Украине 2014 должны стать испытание для каждого депутата.

 

Комментарии
Василий Клопков
07.10.2014
На фоне распоясавшихся баальонов «Айдар», «Азов» и прочих, травля коммунистов становится уже не актуальной. У власти уже не получается отвлечь внимание людей на травлю КПУ.
Вадим
06.10.2014
Сейчас предвыборная кампания- это какой-то фарс, балаган. И ничего серьёзного. Ведь, почему тех же общественных национал-патриотических активистов не возмущает тот факт, что у поголовно всех кандидатов кроме коммунистов нет даже своей программы! Да-да, программу обнародовала одна лишь Компартия, да и то на неё набросились батькивщинцы со всех сторон и даже сфабриковали там какой-то судебный иск против коммунистов!
Рэм
06.10.2014
Да, обещают сейчас многие кандидаты, а выполнять обещания никто не собирается. Все кандидаты, как видим, стремятся к одному – попасть в парламент, а там уже разберутся… В парламенте они забудут о том, что у граждан нет самых простых прав в этой стране, что экономика обслуживает не людей, а богачей! Единственная, кто все эти годы отстаивает интересы избирателей, - Компартия. Как бы некоторые из граждан не приемлют их идеи, но их принципы как раз направлены против олигархического режима, который как щупальцами сейчас стремится опутать бюджет, финансы, регионы.
Последние записи в блогах

У Києві розпочалася дводенна франко-українсько-польська конференція з питань співробітництва між органами місцевого самоврядування на тему «Стратегія розвитку Східного партнерства 2020». Захід організовано Асоціацією міст України, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів, Міністерством закордонних справ Франції, Асоціацією польських міст та проектом PLATFORMA у співпраці з Посольством Франції в Україні. Конференція проходить в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між АМУ, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів та регіонів і Асоціацією польських міст.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет