Детей переселенцев и атошников приглашают бесплатно подготовиться к ВНО

05.10.2016 15:21

8 октября в Днепропетровской городской центральной библиотеке стартуют бесплатные курсы по украинскому языку и литературе для детей переселенцев и военнослужащих АТО.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала волонтер Надежда Вовк, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Это будут курсы в рамках подготовки к ВНО.

Занятия будут проводиться с 14.00 до 15.00.

Читайте также: Днепрян приглашают сдать кровь для раненых бойцов АТО.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю