Депутати виділять 1,7 млн грн на проектування водоводу у Таромському

12.04.2016 09:10

Таке рішення депутати ухвалили на засіданні бюджетної комісії.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на прес-службу міськради.

За словами голови комісії з питаньбюджету, фінансів та місцевого самоврядування Артема Хмельникова, на проектування водоводу у Таромському передбачено 1,7 млн грн. «Ми розуміємо, що цього року не встигнемо розробити та реалізувати проект, тому депутати прийняли рішення виділити кошти на проектування, а вже у 2017 році приступимо до виконання робіт», - сказав Артем Хмельников.

Читайте также: У Дніпропетровському перинатальному центрі відкрили кабінет телемедицини (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю