Депутаты-оппозиционеры оспорили в КС прекращение соцвыплат в ДНР и ЛНР

03.12.2014 16:37

40 депутатов Верховной Рады от "Оппозиционного блока" и 9 внефракционных депутатов обратились в Конституционный Суд с жалобой на указ Президента от 14 ноября о прекращении выплат пенсий и социальных пособий жителям части Донбасса, подконтрольной боевикам.

Об этом сообщает пресс-служба "Оппозиционного блока", пишет ЛБ.

Депутаты требуют признать указ неконституционным и возобновить соцвыплаты.

Напомним, с 1 декабря власти Украины отрезали ДНР и ЛНР от бюджетных перечислений.

Читайте также: Почему Украине нельзя отказываться от Донбасса

Комментарии
МАРЛЕН
03.12.2014
Шановний коментатор ВІКТОР! Не треба бути таким категоричним і намагатися вражати суспільство набридлими усім "речовками". Відразу видно, що Ви зовсім не маєте реальної уяви про те, що насправді відбувається на Донбасі! Адже людина, яка відчула на влісній шкурі всі "прелесті" війни, саме підкреслюю війни, ані ні якої міфічної АТО, як це кумедно іменується у великій столиці Києві, ніколи не буде так жахливо і цинічно мислити, як Ви собі дозволяєте. Ви вважаєте нормальним явищем, коли влада демократичної "європейської" країни кидає на призволящє частину свого народу та позбавляє його законно зароблених засобів до життя? Чи є нормальним і логічним рішення влади, яка з усіх боків кричить про викорінення корупції, а сама своїми же рішеннями породжує ще більшу корумпованість в органах ПФУ та соцзахисту? Це є риторичні запитання. Нарешті до чого тут прості люди - роботяги, які чесною відданою працею заслужили свої власні мізерні пенсії??? Про яке фінансування тероризму Ви кажете? Я Вам так скажу, якби влада нашої країни була зацікавлена у людях і піклувалася про них у цей важкий і гіркий час, служила народу, а не використовувала його як інструмент власного збагачення, такого би не було. Кожна розумна людина вже усвідомила чому виникло це непопулярне, антидемократичне і образливе рішення щодо пенсіонерів, інвалідів тощо. Якби Києву потрібні були ці люди, то досить було б лише змінити механізм перерахунку соцвиплат - напряму з Києва робити такі перерахування на банківські картки, а люди би могли знімати їх на території, яка підконтрольна державі. Тому впроваджений "нормативний велосипед" щодо нової перереєстрації людей переслідує зовсім іншу мету. А щодо зрадників та ворогів України, не там Ви їх побачили! Як кажуть, людину прикрашають не красиві слова й пусті обіцянки, а її справи! Вороги і зрадники ті, хто замість того, щоб захищати свій многонаціональний народ, жорстоко та цинічно його вбиває!!! Слава ІІСУСУ ХРИСТУ !!!
віктор
03.12.2014
Рішення призедентом прийнято правильне. Видача всіх соцвиплат повинна проводитись тільки на території підконтрольній Владі України. В другому випадку буде проводитись фінансування терористів і , як це було раніше, кошти будуть вилучатись з банків терористами. 40 дупутатів ВР, які підняли це питання, є зрадниками і ворогами України. Їхні дії інакше назвати неможливо. Скоріше нова ВР повинна би прийняти рішення про зняття недоторканності з депутатів. Кожен з них, який ввійшов в опозиційний блок фінансується РФ, а гроші треба відробляти - тому це явище підривної діяльності в Україні буде до тих пір поки не наступить їх час розплати за всіх іх діяння проти України !!!! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
УКРАЇНА
03.12.2014
НЕДОБИТА ПРдуновська БАНДА ЗНОВУ БЕРЕТЬСЯ ЗА СВОЄ СПОНСОРУЄ БАНДУ ПУТЛЄРА
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє наступне.

Незважаючи на те, що строк обов’язкового запровадження реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та програмних РРО для фізичних осіб – підприємців продовжено з 01.10.2020 до 01.01.2021, а для окремих видів діяльності до 01.04.2021 (відповідні зміни внесені Законом України від 17 березня 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» до Податкового кодексу України та Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг»), необхідно зазначити, що застосування програмних РРО є зручним рішеннямдля бізнесу.

Так, перевагами застосування програмного РРО є:

● виключно онлайн реєстрація та онлайн передача (отримання) даних;

● створення Z-звіту в автоматичному режимі;

● сервіс використовується безкоштовно;

● можливість до 36 годин працювати в оффлайн-режимі;

● вибір за бізнесом – використовувати класичний чи програмний РРО.

Крім того, суб’єкти господарювання, які мають власні ІТ-підрозділи або     ІТ-компанії, що пропонують свої рішення для платників, зможуть розробити власні програми РРО. Ці програми, за допомогою запропонованих податковою АРІ, зможуть надсилати електронні чеки для фіскалізації на серверах ДПС та виконувати усі інші операції, що вимагаються законом про електронні РРО.

Відкритий АРІ дозволить бізнесу самостійно впроваджувати ІТ-рішення, які відповідають бізнес-процесам кожного з секторів економіки (у тому числі потребам окремих платників), та підключатись для можливості фіскалізації операцій без будь-яких додаткових сертифікацій, виключивши при цьому створення штучних монополій на ринку РРО.

Нагадуємо, що звантажити опис АРІ фіскального сервера можна за посиланням: https://www.tax.gov.ua/media-tsentr/novini/410320.html

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що з 01.04.2020 застосовуються штрафи за необладнання та/або відсутність реєстрації витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального до розпорядників акцизних складів, на яких розташовано резервуари, загальна місткість яких не перевищує 1 000 куб. метрів.

Так, відповідно до п. 1281.1 ст. 1281 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) необладнання та/або відсутність реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі рівнеміра-лічильника на введеному в експлуатацію резервуарі, розташованому на акцизному складі, та/або витратоміра-лічильника на місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованого на акцизному складі, а також необладнання та/або відсутність реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників обсягу виробленого спирту етилового витратоміра-лічильника спирту етилового на місці отримання та відпуску спирту етилового, розташованого на акцизному складі,

- тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 20 000 гривень за кожний необладнаний резервуар та/або незареєстрований рівнемір-лічильник, а також за кожне необладнане місце відпуску пального наливом з акцизного складу або за кожне місце отримання та відпуску спирту етилового, та/або незареєстрований витратомір-лічильник/витратомір-лічильник спирту етилового.

Повторне протягом року вчинення на тому самому акцизному складі   будь-якого з вказаних вище порушень тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 000 гривень за кожний необладнаний резервуар та/або незареєстрований рівнемір-лічильник, а також за кожне необладнане місце відпуску пального наливом з акцизного складу або за кожне місце отримання та відпуску спирту етилового, та/або незареєстрований витратомір-лічильник/витратомір-лічильник спирту етилового.

Слід зазначити, що Законом України від 17 березня 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» передбачено незастосування з 01 березня по 31 травня 2020 року штрафних санкцій за порушення податкового законодавства, крім санкцій за порушення правил обліку, виробництва та обігу пального або спирту етилового на акцизних складах, які застосовуються на загальних підставах.

 

 

Подробнее

До загального фонду державного бюджету у І кварталі 2020 року надійшло 110,8 млрд грн, що на 14,3 млрд грн, або на 14,9% більше, ніж минулого року.

Зростання надходжень порівняно з відповідним періодом минулого року по основних бюджетоформуючих платежах:

• ПДВ (сальдо) +10,1 млрд грн, або +63,8%;

• акцизний податок +2 млрд грн, або +19,0%;

• податок та збір на доходи фізосіб +4,1 млрд грн, або +16,8%;

• податок на прибуток +4,6 млрд грн, або +15,8%.

Зменшення надходжень спостерігається лише по рентній платі (-5,5 млрд грн, або -48,8%), що пов’язано з двократним зменшенням ціни на природний газ та, як наслідок, зменшенням обсягів його видобутку.

Також на 0,9 млрд грн, або на 58,1% скоротились порівняно з 2019 роком надходження від акцизного податку на електроенергію. Причиною цього стало виведення з бази оподаткування операцій з реалізації електричної енергії, виробленої з відновлюваних джерел.

Без урахування платежів, які фактично не залежать від ефективності адміністрування з боку Державної податкової служби, а є відображенням зміни законодавства та макроекономічних факторів (акциз з електроенергії та рента за видобування корисних копалин) індикатив Міністерства фінансів на І квартал виконано у повному обсязі – 100,2%, або +0,2 млрд грн.

Варто зазначити, що показники дохідної частини закону про державний бюджет на 2020 рік були визначені виходячи з макропоказників, які передбачали зростання економіки, зокрема реального ВВП на 3,7%. Однак внаслідок світової кризи та інших несприятливих факторів макропрогноз був переглянутий: за даними Міністерства економіки, очікується падіння ВВП України на 3,9%.

«Цифри свідчать, що обсяг податкових надходжень зростає попри сповільнення економіки. Ми виводимо з тіні ті сфери та підприємства, які раніше платили не повністю, ухилялись від сплати. Чим забезпечуємо рівні правила гри та чесну конкуренцію для тих підприємців, які чесно платять податки. В цьому і полягає функція податкової», – наголосив Голова ДПС Сергій Верланов.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що 18 березня поточного року набрав чинності Закон України від 17 березня 2020 року № 533-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»   (далі – Закон № 533).

Законом № 533 внесено зміни до низки законодавчих актів, зокрема до Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Так, підрозділ 10 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ доповнено новим п. 521, відповідно до якого за порушення податкового законодавства, вчинені з 01 березня по 31 травня 2020 року, штрафні санкції не застосовуються.

Водночас, продовжують діяти фінансові санкції, зокрема, за порушення нарахування, декларування та сплати ПДВ.

Отже, платники ПДВ зобов’язані сплатити задекларовані ними у податковій декларації суми ПДВ своєчасно і у повному обсязі.

Нагадуємо, що останній день сплати ПДВ за лютий поточного року – 30.03.2020.

 

Подробнее