Депутаты-оппозиционеры оспорили в КС прекращение соцвыплат в ДНР и ЛНР

03.12.2014 16:37

40 депутатов Верховной Рады от "Оппозиционного блока" и 9 внефракционных депутатов обратились в Конституционный Суд с жалобой на указ Президента от 14 ноября о прекращении выплат пенсий и социальных пособий жителям части Донбасса, подконтрольной боевикам.

Об этом сообщает пресс-служба "Оппозиционного блока", пишет ЛБ.

Депутаты требуют признать указ неконституционным и возобновить соцвыплаты.

Напомним, с 1 декабря власти Украины отрезали ДНР и ЛНР от бюджетных перечислений.

Читайте также: Почему Украине нельзя отказываться от Донбасса

Комментарии
МАРЛЕН
03.12.2014
Шановний коментатор ВІКТОР! Не треба бути таким категоричним і намагатися вражати суспільство набридлими усім "речовками". Відразу видно, що Ви зовсім не маєте реальної уяви про те, що насправді відбувається на Донбасі! Адже людина, яка відчула на влісній шкурі всі "прелесті" війни, саме підкреслюю війни, ані ні якої міфічної АТО, як це кумедно іменується у великій столиці Києві, ніколи не буде так жахливо і цинічно мислити, як Ви собі дозволяєте. Ви вважаєте нормальним явищем, коли влада демократичної "європейської" країни кидає на призволящє частину свого народу та позбавляє його законно зароблених засобів до життя? Чи є нормальним і логічним рішення влади, яка з усіх боків кричить про викорінення корупції, а сама своїми же рішеннями породжує ще більшу корумпованість в органах ПФУ та соцзахисту? Це є риторичні запитання. Нарешті до чого тут прості люди - роботяги, які чесною відданою працею заслужили свої власні мізерні пенсії??? Про яке фінансування тероризму Ви кажете? Я Вам так скажу, якби влада нашої країни була зацікавлена у людях і піклувалася про них у цей важкий і гіркий час, служила народу, а не використовувала його як інструмент власного збагачення, такого би не було. Кожна розумна людина вже усвідомила чому виникло це непопулярне, антидемократичне і образливе рішення щодо пенсіонерів, інвалідів тощо. Якби Києву потрібні були ці люди, то досить було б лише змінити механізм перерахунку соцвиплат - напряму з Києва робити такі перерахування на банківські картки, а люди би могли знімати їх на території, яка підконтрольна державі. Тому впроваджений "нормативний велосипед" щодо нової перереєстрації людей переслідує зовсім іншу мету. А щодо зрадників та ворогів України, не там Ви їх побачили! Як кажуть, людину прикрашають не красиві слова й пусті обіцянки, а її справи! Вороги і зрадники ті, хто замість того, щоб захищати свій многонаціональний народ, жорстоко та цинічно його вбиває!!! Слава ІІСУСУ ХРИСТУ !!!
віктор
03.12.2014
Рішення призедентом прийнято правильне. Видача всіх соцвиплат повинна проводитись тільки на території підконтрольній Владі України. В другому випадку буде проводитись фінансування терористів і , як це було раніше, кошти будуть вилучатись з банків терористами. 40 дупутатів ВР, які підняли це питання, є зрадниками і ворогами України. Їхні дії інакше назвати неможливо. Скоріше нова ВР повинна би прийняти рішення про зняття недоторканності з депутатів. Кожен з них, який ввійшов в опозиційний блок фінансується РФ, а гроші треба відробляти - тому це явище підривної діяльності в Україні буде до тих пір поки не наступить їх час розплати за всіх іх діяння проти України !!!! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
УКРАЇНА
03.12.2014
НЕДОБИТА ПРдуновська БАНДА ЗНОВУ БЕРЕТЬСЯ ЗА СВОЄ СПОНСОРУЄ БАНДУ ПУТЛЄРА
Последние записи в блогах

     Питання організації роз'яснювальної роботи під час кампанії декларування доходів громадян стали провідними під час проведення зустрічі, що відбулася в приміщенні Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

     Учасники зустрічі – начальник Павлоградської ДПІ Ольга Радіонова та волонтери – ветерани-пенсіонери податкової служби Західно-Донбаського управління обговорили особливості проведення цьогорічної кампанії декларування, обмінялись думками з приводу нюансів цієї кампанії та визначили шляхи співпраці у доведенні необхідної інформації до громадян.

     Вже стало традицією, що на початку року волонтери добровільно допомагають у пропаганді податкового законодавства та інформують пересічних громадян міста про діяльність податкової служби. Розповсюджуючи тематичну друковану продукцію з питань декларування доходів громадян, волонтери допомагають донести необхідну інформацію до широких верств суспільства.

     “Ми, як ніхто, розуміємо важливість своєчасності сплати податків. Із власного досвіду ми знаємо, що більшість громадян – сумлінні платники. Їм необхідно лише своєчасно нагадати про необхідність декларування доходів та сплати податків, допомогти розібратися у законодавчих нормах. Саме тому ми завжди з готовністю допомагаємо своїм колегам”, - зазначають ветерани.

     Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року в Україні стартувала кампанія декларування, котра триватиме до 1 травня 2020 року. Отож, закликаємо виконати громадянський обов'язок – задекларувати свої доходи.

Подробнее

   При державних податкових інспекціях у складі управлінь, які утворені на правах відокремлених підрозділів Головного управління ДПС у Дніпропетровській області функціонують 37 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

   Центрами забезпечується надання 31 виду адміністративних послуг.

Загалом, протягом січня 2020 року працівниками ЦОП опрацьовано та надано 20 тисяч 156 звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг, з яких 20 тисяч 79 – адміністративних.

   З переліком адміністративних послуг, що надаються Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області та Інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитись на офіційному субсайті «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» та у Центрах обслуговування платників області.

 

Подробнее

Про особливості цьогорічної кампанії декларування доходів громадян розповіла начальник Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області Ольга Радіонова під час брифінгу з представниками місцевих засобів масової інформації.

Посадовець нагадала, що з 1 січня розпочалась кампанія декларування, яка триватиме до 1 травня поточного року. Обов’язок щодо декларування статків виникає у випадку отримання громадянами у минулому році доходів, які не оподатковувались. Зокрема, до таких доходів належать: вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об'єктів нерухомого або рухомого майна та отримані у вигляді інвестиційного прибутку

Звернула увагу, що платники податку, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку, декларацію можуть подати впродовж усього 2020 року.

Наприкінці брифінгу, Ольга Радіонова закликала громадян не чекати граничного терміну надання декларацій 30 квітня, а виконати свій громадянський обов’язок і подати декларацію ппро отримані у 2019 році доходи завчасно.

«Свідоме декларування доходів та сплата податків – вірний шлях до побудови європейського суспільства», - наголосила Ольга Радіонова.

 

 

 

 

Подробнее

   Днями в приміщенні Центра обслуговування платників (далі – ЦОП) Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області, за участі фахівців управління, в рамках проведення інформаційної кампанії по декларуванню відбулася інформаційно - роз'яснювальна акція «Деклараційна кампанія – 2020».

   Під час акції фахівці Західно-Донбаського управління надавали відвідувачам консультації з питань порядку подання декларації про майновий стан і доходи, способів подання декларації, зокрема засобами електронного зв'язку в електронній формі або надсилання поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення. Крім того, відповідну інформацію було розміщено на інформаційних стендах ЦОП.

   «Мета цієї інформаційно - роз'яснювальної акції – ще раз нагадати громадянам про те, що кампанія декларування доходів та майнового стану за 2019 рік триває, і всі, хто ще не встиг задекларувати свої минулорічні доходи та використати своє право на податкову знижку, мають можливість це зробити до 01 травня поточного року», - зазначила начальник відділу забезпечення роботи Західно-Донбаського управління Тетяна Гросова.

   Під час заходу відвідувачам розповсюджувалася власна друкована продукція з питань деклараційної кампанії.

 

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю