Депутаты-оппозиционеры оспорили в КС прекращение соцвыплат в ДНР и ЛНР

03.12.2014 16:37

40 депутатов Верховной Рады от "Оппозиционного блока" и 9 внефракционных депутатов обратились в Конституционный Суд с жалобой на указ Президента от 14 ноября о прекращении выплат пенсий и социальных пособий жителям части Донбасса, подконтрольной боевикам.

Об этом сообщает пресс-служба "Оппозиционного блока", пишет ЛБ.

Депутаты требуют признать указ неконституционным и возобновить соцвыплаты.

Напомним, с 1 декабря власти Украины отрезали ДНР и ЛНР от бюджетных перечислений.

Читайте также: Почему Украине нельзя отказываться от Донбасса

Комментарии
МАРЛЕН
03.12.2014
Шановний коментатор ВІКТОР! Не треба бути таким категоричним і намагатися вражати суспільство набридлими усім "речовками". Відразу видно, що Ви зовсім не маєте реальної уяви про те, що насправді відбувається на Донбасі! Адже людина, яка відчула на влісній шкурі всі "прелесті" війни, саме підкреслюю війни, ані ні якої міфічної АТО, як це кумедно іменується у великій столиці Києві, ніколи не буде так жахливо і цинічно мислити, як Ви собі дозволяєте. Ви вважаєте нормальним явищем, коли влада демократичної "європейської" країни кидає на призволящє частину свого народу та позбавляє його законно зароблених засобів до життя? Чи є нормальним і логічним рішення влади, яка з усіх боків кричить про викорінення корупції, а сама своїми же рішеннями породжує ще більшу корумпованість в органах ПФУ та соцзахисту? Це є риторичні запитання. Нарешті до чого тут прості люди - роботяги, які чесною відданою працею заслужили свої власні мізерні пенсії??? Про яке фінансування тероризму Ви кажете? Я Вам так скажу, якби влада нашої країни була зацікавлена у людях і піклувалася про них у цей важкий і гіркий час, служила народу, а не використовувала його як інструмент власного збагачення, такого би не було. Кожна розумна людина вже усвідомила чому виникло це непопулярне, антидемократичне і образливе рішення щодо пенсіонерів, інвалідів тощо. Якби Києву потрібні були ці люди, то досить було б лише змінити механізм перерахунку соцвиплат - напряму з Києва робити такі перерахування на банківські картки, а люди би могли знімати їх на території, яка підконтрольна державі. Тому впроваджений "нормативний велосипед" щодо нової перереєстрації людей переслідує зовсім іншу мету. А щодо зрадників та ворогів України, не там Ви їх побачили! Як кажуть, людину прикрашають не красиві слова й пусті обіцянки, а її справи! Вороги і зрадники ті, хто замість того, щоб захищати свій многонаціональний народ, жорстоко та цинічно його вбиває!!! Слава ІІСУСУ ХРИСТУ !!!
віктор
03.12.2014
Рішення призедентом прийнято правильне. Видача всіх соцвиплат повинна проводитись тільки на території підконтрольній Владі України. В другому випадку буде проводитись фінансування терористів і , як це було раніше, кошти будуть вилучатись з банків терористами. 40 дупутатів ВР, які підняли це питання, є зрадниками і ворогами України. Їхні дії інакше назвати неможливо. Скоріше нова ВР повинна би прийняти рішення про зняття недоторканності з депутатів. Кожен з них, який ввійшов в опозиційний блок фінансується РФ, а гроші треба відробляти - тому це явище підривної діяльності в Україні буде до тих пір поки не наступить їх час розплати за всіх іх діяння проти України !!!! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
УКРАЇНА
03.12.2014
НЕДОБИТА ПРдуновська БАНДА ЗНОВУ БЕРЕТЬСЯ ЗА СВОЄ СПОНСОРУЄ БАНДУ ПУТЛЄРА
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю