Депутаты облсовета никак не проголосуют за работу электронных петиций

18.05.2017 14:58

На сайте Днепропетровского облсовета раздел электронных петиция уже долгое время находится в стадии разработки. Как рассказали в эксклюзивном комментарии интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» в пресс-службе облсовета, на ближайшей сессии, дата которой пока не объявлена, депутаты должны будут проголосовать за начало работы раздела петиций и сразу же после этого люди могут присылать свои предложения.

Введение электронных петиций - принципиальный вопрос, ведь для областного совета очень важно иметь обратную связь с жителями Днепропетровщины.

По закону для введения этого сервиса нужно провести ряд утверждаемых процедур. В первую очередь, вопрос должен пройти обсуждение в профильной комиссии. Документация сейчас уже подготовлена ​​работниками областного совета. Для ее разработки областной совет также привлекал общественных активистов, чтобы весь процесс проходил открыто и публично.

После заключения комиссии должен быть разработан проект решения, который будет вынесен на сессию областного совета и депутаты смогут за него проголосовать, отмечают в пресс-службе.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет