Депутаты еще не изучали детали Кодекса поведения, - Северин Маринчук

20.04.2018 15:00

Депутат Днепровского городского совета Северин Маринчук в специальном комментарии интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» рассказал, что еще не видел кодекс поведения для чиновников мэрии.

«Его еще в глаза не видел тот Кодекс, кроме решения, что он должен быть. Мне его никто не принес. У нас, возможно, будет заседание комиссии скоро, надеюсь, его принесут. Он вроде теоретически есть, но вы видите, что опубликованного самого Кодекса нет, есть только решение, что мы его будем вводить», - сказал депутат.

Текст «Кодекса» на сайте горсовета был опубликован 19-го апреля, а сессия назначена на 25-е апреля.

«У нас неоднократно депутаты конфликтовали, не было никакого инструментария, не было решения о том, что может быть какое-то взыскание, выговор чиновнику, еще какой-то инструмент влияния. Возможно, этот Кодекс введет его, но его надо почитать, пока непонятно, что там написано», - добавил Северин Маринчук.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю