Депутаты Криворожского горсовета считают нецелесообразным вопрос о сносе памятников Ленину

22.08.2014 14:45

Сегодня, 22 августа состоялось открытие 50-й сессии горсовета. Депутаты работали в постоянных комиссиях. По информации пресс-службы горисполкома, на сессию выносится 82 вопроса, каждый из которых народные избранники внимательно изучали и обсуждали.  

Представители некоторых общественных организаций обратились с требованием о сносе в Кривом Роге памятников Ленину, Артему и другим «тоталитарным лицам», об этом сообщает ИА "Кривбасс On-Line".

Этот вопрос был сегодня также рассмотрен на заседаниях всех 9-ти постоянных комиссий. Депутаты были единодушны в своем решении. По их мнению, сейчас, в такое сложное для страны время, поднимать этот вопрос является неуместным и нецелесообразным. Народные избранники убеждены, что сегодня все вместе мы должны работать и заботиться о сохранении стабильности, мира и спокойствия в родном Кривом Роге. А также - объединиться и совместными усилиями помогать нашим землякам, которые воюют на Востоке страны, защищают целостность и независимость Украины, поддержать их родных и близких.

Напомним, что на рассмотрение августовской сессии выносится проект - решение межотраслевой комплексной программы поддержки участников антитеррористической операции, а также членов семей погибших солдат.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю