Депутатов пытаются обмануть даже в последний момент перед сессией, - Хозин

01.12.2016 08:30

Депутат Днепровского горсовета Дмитрий Хозин рассказал, что 30 ноября, накануне бюджетной сессии, начальник департамента жилищно-коммунального хозяйства горсовета Владислав Грицай  принес на бюджетную комиссию титульные списки на 2017 год.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"В титулах-2017 заложены ремонтные работы, которые уже сделаны согласно титулам-2016! Например лифт по адресу ул. Запорожское шоссе 56, подъезд 4. Хотя в этом году за новый лифт заплатили 780 тыс. грн. (к слову, по факту с установкой он стоит только 350 тыс. грн.), на следующий год заложено на этот же лифт 694 726 грн.! Это как?

В титулах все расписано по партийным округам, что говорит об избирательности ремонтов в зависимости от лояльности депутата округа к мэру.

Титула-2017 не подписаны и не опубликованы, т.е. будут еще меняться.

Очень жаль, что депутатов очередной раз пытаются обмануть, давая информацию в последний момент, неправильную и не заверенную", - сказал он.

Читайте также: Бюджет Дніпра на 2017 рік складає 10,5 млрд грн

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Днепр
01.12.2016
Неужели не понятно еще, что Укропы - это гоп-компания?
Филатов
01.12.2016
Дима, не мешай, я ворую
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю