Депутат горсовета рассказал о неожиданной инициативе Бориса Филатова

29.05.2018 16:15

Депутат городского совета Днепра Александр Лыгин в специальном комментарии интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» рассказал, что на последней сессии решение по снижению допороговой суммы закупок через ProZorro для депутатов стало неожиданностью, так как не прошло комиссию и не было рассмотрено на исполкоме.

«Этот вопрос не обсуждался, и был вынесен только в зале. Это касается формы подачи – есть определенные вопросы. Документ должен был лежать 20 дней» - сказал депутат.

Читайте также: В Днепре нужно разработать механизм обращений к депутатам, - Наталья Начарьян

Также он отметил, что в Днепре депутатам выделяют самую большую сумму на выполнение поручений избирателей – 2 миллиона гривен.

«Депутатский фонд может помочь конкретным избирателям в решении их проблем, поэтому такие фонды необходимы. То, что депутатские деньги будут работать в системе Прозорро, решение правильное», - добавил Александр Лыгин.

Напомним, что на 32-й очередной сессии Днепровского городского совета был внесен как неотложный вопрос о закупках через электронную систему ProZorro за депутатские средства.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва, председатель Днепропетровской областной организации партии "Самопомощь"
Подробнее
Комментарии
Днепрянин
29.05.2018
Самопомощь - помоги себе сам )))))
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю