Депутат горсовета прокомментировал конфликт между Вилкулом и Филатовым

05.05.2016 21:39

Депутат горсовета Вадим Рублевский на своей странице в Фейсбук высказал личное мнение относительно конфликта, который разгорелся в соцсетях между народным депутатом Александром Вилкулом и мэром Днепропетровска Борисом Филатовым. Как известно, причиной конфликта стал инцидент, произошедший во время встречи нардепа с ветеранами.  

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Оскорбляя ветеранов и бросаясь в них зеленкой, подопечные Филатова от Укропа в очередной раз показали свою истинную сущность и жалкость. Это выглядело крайне низко и омерзительно. Так называемые «активисты» до сих пор не поняли, что Борис Альбертович просто использует их и что рано или поздно выбросит всех на улицу. И то, что Филатов покинул Днепропетровск, когда его провокаторы нападали на Вилкула с ветеранами, - тому доказательство. Первый шаг он уже сделал, открестившись от них на Фейсбуке. Ну, и я вообще не понимаю, о какой «нашей Победе» говорит Филатов?! Его «победа» - это переименованная улица Героев Сталинграда, которую, я надеюсь, мы отстоим. Его «победа» - это улица Степана Бандеры в Днепропетровске?

Особенно впечатлил достаточно жесткий отпор Вилкула Филатову. Эмоционально, но содержательно», - сказал Вадим Рублевский.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Мэр Днепра
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю