Депутат горсовета Днепра рассказал, почему упадут цены на квартиры в новостроях

22.08.2017 11:30

Депутат Днепровского городского совета Дмитрий Хозин утверждает, что скоро квартиры в новостроях Днепра начнут дешеветь, а также объяснил причину.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сегодня цены та то качество, которое предлагают в Днепре, завышены на 30-40%.

Почему?

1. Посчитайте. Квадратный метр жилья без внутренней отделки можно построить за 200-400 долларов. Если строить много этажей, цена еще дешевле. В развитие инфраструктуры, двора и паркинга почти никто не вкладывает, или если вкладывает, то берет за паркинг доп. деньги. Продаются же новострои по цене в 500-1000 долларов/квадрат.

2. Первичка не выдерживает конкуренции со строительством частного дома под ключ. Сегодня можно купить за 20 тыс. долларов отличный участок и еще за 30 тыс. построить качественный энергосберегающий дом на 120 кв.м. И это будет по цене просто квартиры на 70 кв.м. без паркинга, без участка.

3. Застройщики пытаются подсадить покупателей квартир на «иглу» обслуживания. Тариф на обслуживание в новострое могут быть в 3-5 раз выше чем в старом доме аналогичного размера. Я встречал даже тариф в 10 раз выше! Это вымогательство.

P.S> Либо же людям должны начать предлагать более качественное жилье, с инфраструктурой и первичной внутренней отделкой», – написал Дмитрий Хозин.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Корунд
22.08.2017
Митяй, что ты все лезешь то в лифты, то в строительство...Что самый умный по лифтам и строительству жилья ??? Ищешь где войти в долю ??? Так там давно уже все занято профильными спецами... Ты же вроде математике учился ... не для того чтобы деньги считать по чужим карманам. Ты еще о проблемах крымского моста напиши...
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет