Депутат горсовета Днепра раскритиковала предложение активистов по Prozorro

18.06.2018 12:00

По словам депутата городского совета Днепра Анжелики Пилипенко, если сейчас опустить допороговые закупки до 3 тысяч грн, как предлагает активист Денис Селин, оставшиеся депутатские деньги не будут освоены. Об этом она рассказала в эксклюзивном комментарии интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Я считаю, что действия Дениса Селина на данный момент – это дань популизму. Мы столкнулись в прошлом году с неоднозначной ситуацией. Большинство из председателей ОСМД и ЖСК– пожилые люди. Они за две встречи с Селиным не освоили систему Прозорро. Была ситуация на грани коллапса, когда 24 миллиона ими не былы востребованы, потому что просто не сумели правильно это сделать. Конечно, мы включились, мы помогали как могли, но все равно - 6 миллионов вернулось в бюджет, потому что люди не смогли их освоить», - отметила она.

Депутат считает, что сначала необходимо научить людей работать с системой Прозорро, а уже потом опускать порог.

Читайте также: Мешканці Дніпра оцінили роботу Філатова на 3,16 бали

«Все эти работы по ОСМД и ЖСК допороговые, они все до 200 тысяч. Есть второй момент, когда заявляются на эти работы фирмы-однодневки, и какие-то еще, которые демпингуют, а потом оказывается, что они не в состоянии выполнить работы», - отметила Анжелика Пилипенко.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю