Депутат горсовета Днепра прояснил детали подорожания проезда в маршрутках

09.02.2017 10:35

Депутат Днепровского горсовета Александр Лыгин, проанализировав отчет департамента транспорта по поводу количества городского транспорта и стоимости проезда, пришел к выводу, что от «компромисса с маршрутчиками», о котором заявляло руководство города, пассажиры только проиграли.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Получил на днях ответ от департамента транспорта на мое депутатское обращение.

В конце прошлого года представители исполнительной власти заявляли о компромиссе, достигнутом с перевозчиками. И в этом компромиссе, по сути, должны были учитывать интересы двух сторон – перевозчиков и пассажиров. Так ли это? Посмотрим цифры.

В городе работает 23 компании, которые перевозят горожан.

Количество маршрутов - 132.

Заявленных автобусов на этих маршрутах 1683 единицы.

В запросе мы получили ответ на стоимость проезда на 1 сентября 2016 г. и на 16 декабря 2016 г.

За основу взяли два параметра: маршруты и количество автобусов.

И так,  из 132 маршрутов подорожал проезд в 96, что составляет 73% от общего количества.

Самое массовое подорожание зафиксировали в 17 маршрутах – с 4 до 5 грн. А в 74-х - цена увеличилась с 5 до 6 грн. Такой ценник сейчас почти у 73% маршрутов.

На 36 маршрутах (27%) цена не поменялась. Причем в одном маршруте сохранилось 4 грн., в тридцати - 5 грн., а в пяти - 6 грн. - так и оставили.

Теперь переходим к подвижному составу.

В 1416 автобусах цена повысилась (84,14%) и только в 267 (15,86%)!!! маршрутках цена осталась без изменения.

Увидев все эти цифры, для меня становится очевидным, что благодаря этому компромиссу, горожане проиграли с разгромным счетом», - написал он.

Читайте также: В Днепре на Новом мосту умер водитель маршрутки (ФОТО)

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва, председатель Днепропетровской областной организации партии "Самопомощь"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю