Депутат Днепровского горсовета пожаловался на отсутствие самолетов в Москву

21.03.2017 10:04

Депутат горсовета Днепра Загид Краснов, провожая родственника в столицу Российской Федерации, задался вопросом, почему в Москву отменили авиасообщение.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Провожал брата в Москву и задался вопросом: почему у нас отменили туда самолеты? Поездом можно, автобусом можно, автомобилем можно. Самолетом – нельзя. Где здесь логика? В аэропорту более серьезный контроль и за самим человеком, и за грузом, который он перевозит. Если закрывать границы, то нужно запрещать все пути сообщения, а не выборочно. Или разрешать все. Хотя я не агитирую ни за то, ни за другое. Просто поражает эта дебильная показушность действий нашей власти. И на самом деле этот пост не о самолетах, а о том, что у нас в стране все вот так – наперекосяк. Видимо, потому так и живем», - написал депутат.

Читайте также: Бывший мэр Днепра раскритиковал Коломойского

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 7 созыва, Председатель партии и  общественной организации "Громадська сила"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее

Результати соціологічного дослідження, проведеного Американським Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI), демонструють бажання українців змінити існуючу політичну верхівку країни, а також зміцнення позицій нових проєвропейських політичних сил та лідерів, серед яких і Валентин Наливайченко зі своєю командою.

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось