Депутат Днепропетровского горсовета предложил учредить новый «орден»

30.03.2016 14:49

Депутат Днепропетровского горсовета от Оппозиционного блока Сергей Суханов предложил учредить орден «За круглосуточное преданное обслуживание всех заказов по наполнению кармана Бориса Филатова и за удачную продажу демократических ценностей». Первым лауреатом новой награды, по его мнению, должна стать «Самопомощь» в лице главы бюджетной комиссии Артема Хмельникова.

Об этом Сергей Суханов написал на своей странице в Фейсбук, комментируя принятие бюджета Днепропетровска, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ». 

«Я считаю, что Хмельников как политик, юрист и глава бюджетной комиссии должен был снять вопрос бюджета с голосования. Это было бы честно и принципиально. Изображая бурную деятельность над бюджетом, финальный вариант он сам получил сверху вчера вечером. Значит,  все заслушивания на комиссии, споры о включении тех или иных вопросов - просто имитация. Но такого по-настоящему честного шага он (Хмельников),  конечно же, не сделал. Зато принял благодарность Филатова за круглосуточную работу. Все бы хорошо, но работа эта велась не во благо горожан. Может Борису Альбертовичу орденом «Самопомощь» в лице Хмельникова наградить за эффективную работу за наполнение кармана Филатова и преданное обслуживание всех заказов Филатова, ну и за удачную продажу демократических ценностей. В принципе, Самопомощь на всех уровнях - от Верховной Рады до местных советов показала свою продажность,  верноподданичество и готовность обслуживать заказы старших политических товарищей», - написал депутат.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Павло
30.03.2016
Сирожа после получения "ордена" от мужа Епифанцевой видимо совсем захворал.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю