Депутатів-прогульників можуть залишити без зарплати

15.12.2014 14:35

За дні, в які народний депутат без поважних причин не виконує своїх депутатських повноважень, передбачених законом, йому не провадяться виплати, пов'язані з виконанням депутатських повноважень, пише видання "Закон і бізнес".

В такій редакції депутати запропонували викласти ч.5 ст. 33 Закону “Про статус народного депутата”, вилучивши з неї посилання на необхідність участі профільного парламентського комітету при визначенні питань щодо невиплат зарплати народним депутатам за ті дні, коли вони без поважних причин не виконували визначених законами повноважень. Таким чином процедура може бути суттєво спрощена і як результат - нардепам перестануть виплачувати зарплату за дні, які вони пропустили.

Читайте також: Зарплатна політика для парламентарів в Україні та світі

Відповідний законопроект №1462 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ненарахування виплат народним депутатам України
у разі невиконання ними передбачених законом повноважень без поважних причин)” було зареєстровано у ВР 12 грудня.

Зауважимо, що дані письмової реєстрації будуть підставою для нарахування виплат народному депутату за час участі в пленарних засіданнях Верховної Ради України.

Окрім того, Голові Верховної Ради України проектом рекомендується забезпечити внесення змін до розпоряджень, які регулюють порядок обліку робочого часу та оплати праці народних депутатів України, передбачивши, що за дні, в які народний депутат України без поважних причин не виконує своїх депутатських повноважень, передбачених законом, виплати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, не проводяться.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю