Денис Дзензерский: "Новый Кабмин - это команда профессионалов"

02.12.2014 21:49

«Сформированный сегодня состав Кабинета Министров Украины - это команда профессионалов, которая взяла на себя ответственность за проведение всесторонних реформ в Украине и стабилизацию экономической ситуации в стране", - заявил народный депутат Украины Денис Дзензерский.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу партии "Народный фронт".

"В новом правительстве будут работать также иностранные специалисты, которые, имея опыт внедрения реформ в европейских странах, помогут нам пройти этот нелегкий путь трансформаций. Сегодня нашей стране необходимы решительные и безотлагательные действия, которые восстановят экономику и выведут страну из кризиса. И только совместная, комплексная работа правительства и парламента позволит реализовать все необходимые реформы и достичь европейских стандартов жизни. Наши граждане ждут от нас эффективной работы», – сказал Денис Дзензерский.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
OBZ
02.12.2014
OBZ===organizacuia bor'bu so zlom//////////// SUT" LIUBOI POLITICHESKOI REFORMU====ETO GARANTIIA NAXOSHDENIIA TALANTLIVUX LIUDEI I IX TVORCHESKOI REALIZATSUI VO VSEX SFERAX SHUZNEDEIATEL"NOSTI.........SUT" EKONOMICHESKIX REFORM===ETO ZNACHITEL"NOE SPRAVEDLIVOE POVUSHENIE ZARPLAT I PENSII PRI POSTOIANNOM STABIL"NOM NEIZMENNOM UROVNE ROZNICHNUX TSEN............SUT" KUL"TURNUX REFORM====ETO SOZDANIE DOROGOI RABOCHEI SILU==== VUSOKOOBRAZOVANNOI VUSOKOTEXNOLOGICHESKOI I KUL"TURNOI..........SUT" LIUBUX PREOBRAZOVANII=====ETO DOSTISHENIE UVASHENIIA CHELOVECHESKOGO DOSTOINSTVA====ETO CHELOVEKOLIUBIE IAVLIAIUSHEESIA FUNDAMENTOM SOZDANIIA UKRAINSKOI TSUVILIZATSUI=====GUMANISTICHESKOI..........V DOBRUI PUT".........
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат