День защитника Днепропетровщина отметит военным маршем и концертом

09.10.2017 15:30

В День защитника Украины в Днепре состоится военный марш, концерт лауреатов фестиваля «Песни, рожденные в АТО» и украинских звезд.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской ОГА.

Утром 14 октября в Днепре пройдет военный марш. К нему присоединятся курсанты академии внутренних дел, полиция, АТОшники, семьи погибших - в целом, около тысячи участников. Они стартуют в 10:00 от облгосадминистрации, пройдут мимо Аллеи памяти и двинутся по центральным улицам города к Музею АТО.

В 11:00 возле Музея АТО состоится награждение Героев и панихида по погибшим. После этого выступят лауреаты фестиваля «Песни, рожденные в АТО».

С 18:00 возле ДнепрОГА - большой концерт. Первыми по традиции на сцену выйдут участники фестиваля военной песни, далее - группа «Ангажемент навівторок». Свои лучшие хиты исполнит одна из самых популярных певиц Украины Alyosha. Гостям обещают большую сцену, отличный звук, полевую кухню с казацким кулешом и чаем.

День защитника Украины - государственный праздник, введенный Указом Президента Украины Петра Порошенко в 2014 году.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю