Дело заместителя мэра Днепропетровска направлено в суд

03.03.2015 14:12

Уголовное дело заместителя городского головы Днепропетровска Вадима Лысого направлено в суд.

Об этом 2 марта во время брифинга сообщил заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации Святослав Олейник, пишет газета "Лица".

«Дело зама мэра наконец-то направляется в суд. Спасибо областной прокуратуре», – сказал Олийнык.

Напомним, 11 июня 2014 года был задержан директор Департамента коммунального хозяйства, который был главой тендерной комиссии данного Департамента, а по совместительству – заместитель городского головы Днепропетровска, Владимир Лысый.

Читайте также: Раскрыты миллионные хищения в Днепроводоканале, Днепроэлектротранспорте (ВИДЕО)

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю