Дело «прихвостня Новороссии» из Днепра передали в суд

06.06.2017 11:00

СБУ завершила досудебное расследование по делу лидера пророссийского общественного движения "Днепр! Вставай!" Вячеслава Бедняка.

Об этом говорится в сообщении пресс-группы УСБУ в Днепропетровской области, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Depo.Днипро.

Следователи Управления СБ Украины в Днепропетровской области завершили специальное досудебное расследование уголовного производства по подозрению лидера пророссийского общественного движения "Днепр! Вставай!" в совершении преступлений против основ национальной безопасности Украины.

Установлено, что в мае 2014 года Бедняк выехал на временно оккупированную территорию, где во время митинга в Донецке по случаю объединения "ДНР" и "ЛНВ" публично призывал к отделению территории востока и юга Украины и объединение их в так называемую "Новороссию".
31 мая 2017 года уголовное производство по подозрению Бедняка в совершении преступления, предусмотренного ч. 1 ст. 110 УК Украины, с обвинительным актом направлено в суд.

Известно, что Вячеслав Бедняк родился 14 мая 1965 года в г.Днепропетровск. Бывший депутат Днепропетровского горсовета от КПУ, бывший частный предприниматель "ЧП Пилот Сервис", занимался пассажирскими перевозками. Последнее вероятным его месту нахождения называли г. Донецк и Свердловск.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю