Дело «прихвостня Новороссии» из Днепра передали в суд

06.06.2017 11:00

СБУ завершила досудебное расследование по делу лидера пророссийского общественного движения "Днепр! Вставай!" Вячеслава Бедняка.

Об этом говорится в сообщении пресс-группы УСБУ в Днепропетровской области, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Depo.Днипро.

Следователи Управления СБ Украины в Днепропетровской области завершили специальное досудебное расследование уголовного производства по подозрению лидера пророссийского общественного движения "Днепр! Вставай!" в совершении преступлений против основ национальной безопасности Украины.

Установлено, что в мае 2014 года Бедняк выехал на временно оккупированную территорию, где во время митинга в Донецке по случаю объединения "ДНР" и "ЛНВ" публично призывал к отделению территории востока и юга Украины и объединение их в так называемую "Новороссию".
31 мая 2017 года уголовное производство по подозрению Бедняка в совершении преступления, предусмотренного ч. 1 ст. 110 УК Украины, с обвинительным актом направлено в суд.

Известно, что Вячеслав Бедняк родился 14 мая 1965 года в г.Днепропетровск. Бывший депутат Днепропетровского горсовета от КПУ, бывший частный предприниматель "ЧП Пилот Сервис", занимался пассажирскими перевозками. Последнее вероятным его месту нахождения называли г. Донецк и Свердловск.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

Протягом 2018 року платникам було відшкодовано 131,7 млрд грн податку на додану вартість. Це на 9,7%, або на 11,6 млрд грн. більше, ніж у 2017 році. У 2017 році платникам було повернуто 120,1 млрд грн.

На 10%, або на 1 млрд грн. зросла у минулому році і середньомісячна сума відшкодування ПДВ.  Якщо у 2017 році цей показник складав 10 млрд гривень, то у 2018 році він зріс до 11 млрд грн.

У грудні 2018 року платникам було відшкодовано 10,1 млрд грн.

Нагадаємо, що відшкодування податку на додану вартість відбувається автоматично та прозоро, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції з цим процесом. Протягом 2018 року  майже 80% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури забезпечили відшкодування бюджету збитків, завданих одним із теплопостачальних комунальних підприємств.

В рамках розслідування кримінального провадження було встановлено, що посадові особи даного комунального підприємства, яке упродовж опалювального сезону 2017 року постачало населенню теплоенергію, податок на додану вартість в сумі 34,6 млн грн з отриманої від споживачів оплати, до бюджету умисно не сплатили.

Завдяки заходам, вжитим в ході слідства, завдана державі шкода відшкодована в повному обсязі. У зв’язку з цим судом буде вирішено питання про звільнення підозрюваної від кримінальної відповідальності.

 

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат