Декоммунизация в Днепре состоялась только в головах тех, кто ее проводил, - политолог

08.11.2016 08:45

Политолог, директор аналитического бюро «Система» Андрей Клячин в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» заявил, что Днепр, условно говоря, перевыполнил «план» по декоммунизации.

«Если под декоммунизацией понимать переименование улиц, то норма даже перевыполнена. Переименованы улица Социалистическая, жилмассив Коммунар, которые напрямую никакого отношения к этому не имеют. Если говорить о социальном значении, то далеко не все понимают, переименованы их улицы и город или нет. Если речь идет об эмоциональном восприятии, то декоммунизация состоялась исключительно в головах тех, кто ее проводил. Это, уверяю, меньшинство. Это имитация того, что что-то делается.

Что касается переименования Днепропетровской области, то, как правило, такое не практикуется. Есть Санкт-Петербург и Ленинградская область, наверняка есть еще много примеров. Скорее всего, это будет зависеть от того, насколько это сложно по документам. Если окажется, что это слишком сложно, то, не думаю, что имеет смысл это делать», - сказал он.

Напомним, что декан исторического факультета ДНУ им. Олеся Гончара Сергей Свитленко уверен, что без переименования области процесс декоммунизации на Днепропетровщине будет незавершенным.

Читайте также: У Дніпрі ще багато вулиць носять назви міст країни-загарбника, - експерт.

Фото: ИА «МОСТ-ДНЕПР».

Комментарии
люся
08.11.2016
вы ошибаетесь. я очень рада , что мое село Обухивка вернуло свое название и перестало быть кировским. я застала своих прабабушек и их память о "счастливой комунизации" . не все пользуются интернетом в селе и не могут высказать свое мнение
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет