Дайверы Днепра почистят дно Новониколаевского карьера

16.05.2017 15:07

В субботу, 20 мая, дайверы Днепра будут чистить дно Новониколаевского карьера.

Об этом на пресс-конференции рассказал инструктор по дайвингу Андрей Воробьев, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

«К сожалению, в последние годы никто не занимается очисткой дна водоемов от мусора — сказал Андрей Воробьев, — Раньше это делали при подготовке пляжей к летнему сезону. Во время погружений, мы видим, к чему это приводит: рыбы, запутавшиеся в целлофановом пакете и брошеных браконьерских сетях, слой бутылок, расчесок и прочего мусора на дне водоема. Все это негативно отражается на окружающей среде».

По словам Андрея Воробьева, все, что отдыхающие оставляют на берегу, смывается в воду, превращая водоемы Украины в сплошную свалку.

Именно поэтому дайверы решили самостоятельно очистить дно Новониколаевского карьера, который они используют как тренировочную базу. На помощь они приглашают всех неравнодушных.

Приезжать на Новониколаевский карьер в субботу, 20 мая, в 9 утра. Организаторы готовы предоставить и оборудование для дайвинга, и мешки для мусора, и пикник на берегу.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю