ДУК "Правий сектор" оголосив мобілізацію для охорони Дніпропетровщини

05.05.2015 17:29

Продовжується мобілізація до 14-го запасного батальйону Добровольчого Українського Корпусу "Правий Сектор", що на Дніпропетровщині. Першочергове завдання батальйону - охорона територіальної цілісності області.

Про це йдеться у повідомленні батальйону на фейсбук, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Станом на 05.05.2015 підроздіи створені в Солонянському та Криворізькому районах; В Царичанському та Дніпропетровському районах створені ініціативні групи.

Контакти для мобілізації/співпраці з батальйоном:

Командир Батальйону: 097 122 61 88 (Друг Дядько)

Мобілізаційний центр батальйону: 097 368 56 82

Електронна пошта: dyk14ps@gmail.com

Соціальна мережа "Вконтакте": vk.com/14zapbatduk
Соціальна мережа "Facebook": 14-й запасний батальйон ДУК
Для фінансової допомоги: ПБ 4149 4378 3654 3783 (Білоножко Т.С.)

1) Криворізький район
Командир підрозділу: 097 437 43 47 (Друг Ашот)
Соціальна мережа "Вконтакте": vk.com/public65616850
Соціальна мережа "Facebook": Правий Сектор Кривий Ріг

2) Солонянський район
Командир підрозділу: 067 539 94 99; 099 237 74 55 (Друг Конюх)
Соціальна мережа "Вконтакте": vk.com/soloneps14
Соціальна мережа "Facebook": Правий Сектор - Солонянщина / 14-й ЗБАТ ДУК ПС
Для фінансової допомоги: Банк "Кредит Дніпро", Номер картки - 262 559 366 708 02 (Євтушенко Ляля Валентинівна)

3) Дніпропетровський район
Командир підрозділу: 097 592 73 73 (Подруга Роксі)
Соціальна мережа "Вконтакте": vk.com/rightsectorsicheslav
Соціальна мережа "Facebook": Дніпропетровський підрозділ 14-го ЗБАТ'у ДУК ПС

4) Царичанський район
Соціальна мережа "Вконтакте": vk.com/public90298136», - зазначається у повідомленні.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю