Діти Дніпропетровщини отримали солодкі подарунки від Коломойського

30.12.2014 16:02

«Новорічні та Різдвяні свята для дітей завжди асоціюються з солодкими подарунками від батьків, дідусів та бабусь. Цьогоріч багато жителів нашого регіону стали на захист рідної землі. Новий 2015 рік не всі діти зустрінуть разом з татом і мамою. Хтось з батьків загинув, хтось – захищає нашу країну від ворога. Тому для цих дітей керівництво області підготувало солодкі пакуночки», - сказав радник губернатора Олексій Салкоч. 

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Військові формування склали та передали до облдержадміністрації списки солдатів, що служать або загинули в АТО та мають дітей. Зокрема, солодощі отримали діти військовослужбовців 194-го понтонно-мостового загону, військової частини А 4608, обласного військового комісаріату, 26-го об’єднаного загону, військової частини А 4615, Дніпропетровського зонального відділу військової служби правопорядку, ГУМВС, ТО «Національна гвардія України», військової частини А 1126. 

Зокрема, сьогодні отримали подарунки діти міліціонерів, які беруть участь або загинули в АТО. 
Для них підготували музичні композиції ансамбль «Дніпровська варта», інтерактиви з дітьми провели Дід Мороз та Снігуронька. Після чого діти переглянули виставу «Сніжна квітка». 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет