Діти Дніпропетровщини отримали солодкі подарунки від Коломойського

30.12.2014 16:02

«Новорічні та Різдвяні свята для дітей завжди асоціюються з солодкими подарунками від батьків, дідусів та бабусь. Цьогоріч багато жителів нашого регіону стали на захист рідної землі. Новий 2015 рік не всі діти зустрінуть разом з татом і мамою. Хтось з батьків загинув, хтось – захищає нашу країну від ворога. Тому для цих дітей керівництво області підготувало солодкі пакуночки», - сказав радник губернатора Олексій Салкоч. 

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Військові формування склали та передали до облдержадміністрації списки солдатів, що служать або загинули в АТО та мають дітей. Зокрема, солодощі отримали діти військовослужбовців 194-го понтонно-мостового загону, військової частини А 4608, обласного військового комісаріату, 26-го об’єднаного загону, військової частини А 4615, Дніпропетровського зонального відділу військової служби правопорядку, ГУМВС, ТО «Національна гвардія України», військової частини А 1126. 

Зокрема, сьогодні отримали подарунки діти міліціонерів, які беруть участь або загинули в АТО. 
Для них підготували музичні композиції ансамбль «Дніпровська варта», інтерактиви з дітьми провели Дід Мороз та Снігуронька. Після чого діти переглянули виставу «Сніжна квітка». 

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет