Цього року першою іноземною делегацією на Дніпропетровщині стали американці

15.01.2015 15:57

США підтримують європейський вибір українського народу, курс на реформи та боротьбу з корупцією.

Про це заявив старший політичний радник з питань України Державного Департаменту США Майкл Кіз під час зустрічі з радником голови облдержадміністрації Борисом Трейгерманом, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Представники США – перша іноземна делегація, яка відвідала Дніпропетровщину в цьому році.

Майкл Кіз зазначив, що ситуація в Україні є пріоритетним предметом уваги керівництва США.

«Як і українці, народ США є миролюбивим народом. Ми підтримуємо Україну та прагнемо знайти мирне рішення конфлікту. Це стосується не лише Південного Сходу України, а й Криму. Тому що ми підтримуємо суверенітет, незалежність і територіальну цілісність. Ми довіряємо нинішньому керівництву вашої країни. Підтримуємо європейський вибір українського народу, курс на реформи та боротьбу з корупцією», - наголосив він.

Борис Трейгерман підкреслив, що Дніпропетровщина – прифронтова область, тому як ніхто інший відчуває наслідки конфлікту на Донбасі. Не дивлячись на так зване «перемир’я», до лікарень регіону продовжують находити поранені.

«Ми пишаємося нашими людьми. При повністю знищеній попередниками армії, на яку не витрачалося ані копійки коштів, боєздатність почала відновлюватися. Народ самоорганізувався, встав на захист своєї землі. Ми впевнені, що скоро ця безглузда війна завершиться, і ми приступимо до відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу. В нинішній ситуації для регіону дуже важлива підтримка міжнародної спільноти», - сказав радник губернатора.

Він також зазначив, що сьогодні велику підтримку своєю позицією надають нашій країні, і Дніпропетровщині зокрема, США. Адже на всіх рівнях проголошується припинення агресії.

«Для нас дуже важлива позиція керівництва США, адже ця країна довгий час теж боролась за незалежність. Як і американський народ, українці теж хочуть жити незалежно і самостійно вирішувати власну долю. Ми зможемо вистояти у цій боротьбі. Наше бажання жити вільними та незалежними набагато більше, ніж те, що нав’язує нам агресор», - наголосив Борис Трейгерман.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю