Цієї неділі Дніпро прийматиме третій INTERPIPE Dnipro Half Marathon

15.05.2018 16:00

20 травня у Дніпрі відбудеться третій INTERPIPE Dnipro Half Marathon. Цього року у найбільшому регіональному напівмарафоні в Україні візьме участь понад 3,5 тис. бігунів. Змагання пройдуть за підтримки програми Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця», розповів заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу міськради.

На захід приїдуть спортсмени з 11 країн, зокрема США, Франції та Білорусі. Крім цього, організатори очікують близько 10 тисяч глядачів і вболівальників.

«Ми проводимо найбільший регіональний напівмарафон в Україні, на якому концентруємо таку велику кількість людей. Дуже приємно, що призовий фонд збільшується. У 2017 році він склав близько 36 тис. грн, а цьогоріч – 86 тис. грн. Переможці напівмарафону отримають по 10 тис. грн, призерам на інших дистанціях також вручать грошові винагороди», – зазначив Олександр Шикуленко.

Цього року спортсмени можуть обирати індивідуальні дистанції завдовжки 21,0975 км та 5 км. Крім цього, будуть сімейний та благодійний забіги на 2 км. Особливість першого в тому, що у ньому можуть брати участь цілі родини. А 50% вартості стартового пакета другого двокілометрового забігу піде на придбання реабілітаційного обладнання для Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні. Для найменших учасників влаштують перегони на 1000, 500 та 100 метрів.
Дистанцію 21,0975 км можуть пробігти команди. У програмі напівмарафону дві естафети: 3х5+1+6,0975 та 1х10+1х11,0975. Остання має назву HeForShe («Він для неї»).

«Ця естафета виникла у співпраці з фондом ООН, який започаткував програму HeForShe. Програма сприяє відстоюванню жіночих прав у різних сферах. Залучаємо до цієї дистанції чоловіків та жінок, які могли б рівно бігти по 10 км. Також цьогоріч у рамках INTERPIPE Dnipro Half Marathon проводитиметься фандрайзинговий марафон. До співпраці будуть залучені благодійні фонди, фандрайзери бігтимуть з конкретною благодійною метою», – зазначив Дмитро Черніцький, генеральний менеджер компанії Run Ukraine, яка є організатором напівмарафону.

До бігової події мешканців Дніпра та області готували протягом кількох місяців. Так, проводилися відкриті тренування у Новомосковську, Нікополі, Кам'янському та Дніпрі. Також у Дніпрі та Нікополі відбувся забіг Long Training, переможці якого отримали безкоштовну реєстрацію на INTERPIPE Dnipro Half Marathon. А завдяки Office challenge, в якому брали участь менеджери місцевих компаній, до бігової культури вдалося залучити ще більше людей.

«У нашій компанії ми організували бігову лігу. Цього року на напівмарафон у нас команда з 471 людини. Це велика кількість інженерів, майстрів-технологів, які не тільки працюють на наших підприємствах, а ще й захоплюються бігом. З них 71 людина побіжить 21 кілометр», – зазначив директор з корпоративних відносин компанії INTERPIPE Дмитро Кисилевський.

Наразі на сайті заходу ще триває реєстрація на напівмарафонську дистанцію 21,0975 км, сімейний та благодійний забіги на 2 км, естафети, а також на дитячі забіги на 1000 та 100 метрів.

Під час напівмарафону частина центральних вулиць міста буде перекрита. Дізнатися про обмеження руху 19-20 травня та зміни в роботі громадського транспорту ви можете на сайті міської ради.

 

 

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє наступне.

ДПС України проінформувала, що з 01 січня 2020 року відбувся офіційний запуск бета-тестування програмного РРО «пРРОсто». Забезпечення розробки програмного рішення для програмних РРО та можливості його тестування здійснюється Державною податковою службою України на виконання Указу Президента України № 837/2019 від 08 листопада 2019 року «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави».

Записатись на бета-тест можна за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/ .

Програмне РРО «пРРОсто» – це безкоштовний сервіс від податкової, який взаємодіє через Інтернет з сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс, і виконує функції: формування, підпис, відправлення та видачу чеків встановленого формату, відкриття та закриття зміни, перегляд даних та інші.

Програмне рішення доступне для тестування на смартфонах і планшетах під операційними системами Android та iOS.

Учасники отримують запрошення до тестування з 09 січня 2020 року.

 

Подробнее

Сьогодні, в інформаційному агентстві «Мост-Днепр» відбулася пресконференція в.о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) Ганни Чуб на тему «Підсумки роботи податкової служби області за 2019 рік».

Підводячи підсумки роботи ГУ ДПС за минулий рік, Ганна Чуб акцентувала увагу на тому, що служба реформується і цей процес має певний перехідний період, в який платники не відчули жодних незручностей завдяки згуртуванню командного духу податківців Дніпропетровщини, які швидко адаптуватилися до змін та реалізації нових трендів.

Фахівці податкової служби області разом з платниками податків регіону успішно закінчили минулий рік. І як результат – залишився стабільним темп роботи у напрямку наповнення бюджетів, збільшились надходження від платників податків.

Так, протягом січня – грудня 2019 року до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 60,4 мільярди гривень податків та зборів. Це на 20,8 мільярдів гривень (або 53 відсотки) більше ніж впродовж 2018 року.

При цьому:

- до державного бюджету спрямовано 35,0 мільярдів гривень, що на 15,4 мільярди гривень (або на 79 %) більше надходжень 2018 року;

- до місцевих бюджетів платниками сплачено 25,4 мільярди гривень. Це на 5,4 мільярди гривень (або на 27 %) більше фактичних надходжень 2018 року.

Говорячи про наповнення бюджетів, очільниця ГУ ДПС особливу увагу приділила питанням, які наразі є нагальними для нашої області.

Це, зокрема екологічний стан довкілля, який турбує кожного мешканця регіону, та сплата екоподатку – вагомого компенсатора негативного впливу на природу шкідливих та небезпечних факторів.

«Забезпечення сумлінної сплати екоподатку суб’єктами господарювання на сьогодні один із основних векторів роботи податкової служби області», – зазначила Ганна Чуб.

Під час пресконференції вона також зауважила, що у податківців області на особливому контролі – надходження з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Адже своєчасна сплата єдиного внеску – це соціальні гарантії громадян, їх захищеність у майбутньому. Ганна Чуб акцентувала увагу, що спостерігається стійка тенденція зростання надходжень єдиного внеску до державних цільових фондів.

Важливо, що збільшення надходжень відбувається не за рахунок тиску на бізнес, а завдяки ефективному впровадженню нових підходів до адміністрування податків. Саме цими правилами керується команда податкової служби області. Нова податкова служба взяла курс на скорочення перевірок і зменшення тиску на бізнес.

Так, згідно з планом-графіком проведення документальних перевірок кількість запланованих перевірок суб’єктів господарювання у 2020 році у порівнянні з 2019 роком зменшилась майже на 90.

Ганна Чуб також нагадала, що вже  стартувала деклараційна кампанія – 2020 та закликала платників виконати свій громадянський обов’язок: своєчасно подати декларації і сплатити податки та збори.

За словами в.о. начальника ГУ ДПС на сьогодні триває процес удосконалення податкової. Головна ідея такого реформування – це побудова партнерських відносин між податковою – як сервісом, і платником – як нашим клієнтом. Суб’єкти господарювання і держава повинні стати компаньйонами, а не протистояти одне одному.

Розвиток онлайн сервісів і діджиталізація – це один із пріоритетних напрямків розвитку податкової служби.

Надання сервісів платникам і забезпечення податкових надходжень до бюджету – щоденна робота фахівців ГУ ДПС. Бізнес має забути дорогу до податкової, платники податків мають отримувати всі послуги онлайн. І таким інструментом сьогодні є сервіс Електронний кабінет.

«Ми вдячні громадянам та бізнесу, які сумлінно сплачують податки. Адже сумлінна сплата податків – це приклад високої податкової культури.

Ми, як ніколи, відкриті до співробітництва, нових ідей та конструктивної співпраці», – на завершення акцентувала очільниця ГУ ДПС.

Пресконференція пройшла у форматі діалогу – учасники заходу отримали відповіді на актуальні питання.

 

Подробнее

До уваги платників!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників на наступне.

Згідно з постановою Правління Національного банку України (далі – НБУ) від 26 вересня 2019 року № 118 «Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162» з 13 січня 2020 року, рахунок відправника/отримувача в електронних розрахункових документах і електронних повідомленнях Системи електронних повідомлень Національного банку України (далі – СЕП) буде ідентифікуватися тільки за допомогою міжнародного номера банківського рахунку (IBAN). Якщо в платіжному дорученні буде вказано не номер рахунку у форматі IBAN, то СЕП забракує такий документ.

Подробнее

НОВІ РАХУНКИ. ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ, ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що з 1 січня 2020 року Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) перейшла на ведення бухгалтерського обліку за Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, із змінами та доповненнями (далі – План рахунків №1203).

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю