Чиновнику КП «Днепрводоканал» повторно избрана мера пресечения

22.09.2017 17:45

Прокуратура Днепропетровской области подозревает экс-директора КП «Дніпроводоканал» Константина Орла в краже миллионов бюджетных гривен. Предъявлено два обвинения, и по первому Орел вышел под залог.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Следователи прокуратуры Днепропетровской области подозревают бывшего директора КП «Дніпроводоканал» Константина Орла в бюджетных махинациях. В первом случае прокуратура говорит о краже 7 млн 200 грн. Эти деньги в январе 2014 года Константин Орел перечислил на счета частного предприятия.

Второй факт, который расследует областная прокуратура, касается долгов предприятия-банкрота «Луганськводоканал». Еще в 2008 году это предприятие было признано банкротом по решению суда. Но в январе 2015 года наш «Дніпроводоканал» перекупил его долг за 24, 5 млн грн. По данным прокуратуры, потратить такую сумму Орлу не удалось – его уволили.

По первому обвинению  в 7,2 млн грн суд посадил Константина Орла под стражу, но тот освободился под залог в 3 млн грн. В прокуратуре подготовили новое обвинение, и суд выбрал ту же меру пресечения. Теперь выйти можно будет уже за 4 млн грн.

В мае прошлого года Забеба писала, что Константин Орел пытается восстановиться в должности на заседаниях Жовтневого райсуда Днепра. Кроме «Дніпроводоканала», скандально известный Константин Орел руководил еще областным предприятием «Аульський водовід» в то время, когда ГП «Дніпромашзбагачення» получал с него бюджетные деньги за вымышленное изобретение. Вместо положенных по суду 680 тыс. грн водовод выплатил 6 млн.

Интересно то, что на 30 октября у Орла назначено заседание по возвращению в должность. 

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет