Чиновнику КП «Днепрводоканал» повторно избрана мера пресечения

22.09.2017 17:45

Прокуратура Днепропетровской области подозревает экс-директора КП «Дніпроводоканал» Константина Орла в краже миллионов бюджетных гривен. Предъявлено два обвинения, и по первому Орел вышел под залог.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Следователи прокуратуры Днепропетровской области подозревают бывшего директора КП «Дніпроводоканал» Константина Орла в бюджетных махинациях. В первом случае прокуратура говорит о краже 7 млн 200 грн. Эти деньги в январе 2014 года Константин Орел перечислил на счета частного предприятия.

Второй факт, который расследует областная прокуратура, касается долгов предприятия-банкрота «Луганськводоканал». Еще в 2008 году это предприятие было признано банкротом по решению суда. Но в январе 2015 года наш «Дніпроводоканал» перекупил его долг за 24, 5 млн грн. По данным прокуратуры, потратить такую сумму Орлу не удалось – его уволили.

По первому обвинению  в 7,2 млн грн суд посадил Константина Орла под стражу, но тот освободился под залог в 3 млн грн. В прокуратуре подготовили новое обвинение, и суд выбрал ту же меру пресечения. Теперь выйти можно будет уже за 4 млн грн.

В мае прошлого года Забеба писала, что Константин Орел пытается восстановиться в должности на заседаниях Жовтневого райсуда Днепра. Кроме «Дніпроводоканала», скандально известный Константин Орел руководил еще областным предприятием «Аульський водовід» в то время, когда ГП «Дніпромашзбагачення» получал с него бюджетные деньги за вымышленное изобретение. Вместо положенных по суду 680 тыс. грн водовод выплатил 6 млн.

Интересно то, что на 30 октября у Орла назначено заседание по возвращению в должность. 

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю