Чиновники Филатова саботируют программу ОСМД, - "Самопомощь"

25.01.2017 10:00

Глава фракции "Самопомощь" в Днепровском городском совете Артем Хмельников считает, что мэрия целенаправленно саботирует программу поддержки ОСМД. Об этом он заявил в своем интервью DniproNews, сообщает интернет-изданию "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"В нашей программе и в программе мэра есть вещи, на которые мы смотрим одинаково, мы эти решения будем поддерживать. Но порядок в городе можно наводить по-разному", - отметил Хмельников.

"Вот, например, мэр за ОСББ и мы за ОСББ. Но то, как эта программа выполняется на сегодняшний день исполнительными органами, мы считаем, что это саботаж. Есть ряд чиновников, которые по каким-то причинам: либо это непрофессионализм, либо это непонимание, либо откровенный саботаж, не выполняют программу", - подчеркнул Артем Хмельников.

Читайте также: Дніпрянам розкажуть про бюджет участі

 

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю