Чиновники Филатова саботируют программу ОСМД, - "Самопомощь"

25.01.2017 10:00

Глава фракции "Самопомощь" в Днепровском городском совете Артем Хмельников считает, что мэрия целенаправленно саботирует программу поддержки ОСМД. Об этом он заявил в своем интервью DniproNews, сообщает интернет-изданию "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"В нашей программе и в программе мэра есть вещи, на которые мы смотрим одинаково, мы эти решения будем поддерживать. Но порядок в городе можно наводить по-разному", - отметил Хмельников.

"Вот, например, мэр за ОСББ и мы за ОСББ. Но то, как эта программа выполняется на сегодняшний день исполнительными органами, мы считаем, что это саботаж. Есть ряд чиновников, которые по каким-то причинам: либо это непрофессионализм, либо это непонимание, либо откровенный саботаж, не выполняют программу", - подчеркнул Артем Хмельников.

Читайте также: Дніпрянам розкажуть про бюджет участі

 

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось