Чи можливе дніпродзержинське перезавантаження?

01.08.2014 13:19

Черговій сесії міської ради Дніпродзержинська не судилось відбутися - частина громади прагнула зміни мера, частина ж його віддано захищала. Табір революціонерів очолював депутат міської ради Віталій Купрій, інші опозиційні депутати, члени ВО «Свобода», городяни, табір прибічників діючого мера Станіслава Сафронова - представники організацій «Наші», "Антібєспрєдєл" та Правого Сектору.

Намагання Віталія Купрія вручити прийняту частиною громади резолюцію діючому меру Дніпродзержинська завершилась бійкою та протистояннями. Станіслав Сафронов виказав готовність піти у відставку тільки після прийняття такого рішення всією громадою, а не її частиною. 

Про прагнення міської ради до змін розповів Дмитро Туробойський, голова постійної комісії з питань ЖКГ: "Я згоден з тим, що наступний Майдан ще має бути попереду, проте цього разу в правовому полі. Залишити місто без очільника, коли в країні війна, ще й в такий спосіб - безглуздо. Сьогодні досягнуто домовленостей щодо проведення люстрації в рядах заступників міського голови Дніпродзержинська, секретаря міської ради, а також щодо безпосереднього залучення громадськості до тендерних комісій - це перші зважені і потрібні кроки для перезавантаження влади."

Коли відбудеться чергова сесія міської ради й досі не відомо. Революційним чи правовим шляхом очищення місцевої влади Дніпродзержинська стане реальністю - покаже час.

Дар'я Начовна, "Дніпроград"

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепродзержинска
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю