Чи можливе дніпродзержинське перезавантаження?

01.08.2014 13:19

Черговій сесії міської ради Дніпродзержинська не судилось відбутися - частина громади прагнула зміни мера, частина ж його віддано захищала. Табір революціонерів очолював депутат міської ради Віталій Купрій, інші опозиційні депутати, члени ВО «Свобода», городяни, табір прибічників діючого мера Станіслава Сафронова - представники організацій «Наші», "Антібєспрєдєл" та Правого Сектору.

Намагання Віталія Купрія вручити прийняту частиною громади резолюцію діючому меру Дніпродзержинська завершилась бійкою та протистояннями. Станіслав Сафронов виказав готовність піти у відставку тільки після прийняття такого рішення всією громадою, а не її частиною. 

Про прагнення міської ради до змін розповів Дмитро Туробойський, голова постійної комісії з питань ЖКГ: "Я згоден з тим, що наступний Майдан ще має бути попереду, проте цього разу в правовому полі. Залишити місто без очільника, коли в країні війна, ще й в такий спосіб - безглуздо. Сьогодні досягнуто домовленостей щодо проведення люстрації в рядах заступників міського голови Дніпродзержинська, секретаря міської ради, а також щодо безпосереднього залучення громадськості до тендерних комісій - це перші зважені і потрібні кроки для перезавантаження влади."

Коли відбудеться чергова сесія міської ради й досі не відомо. Революційним чи правовим шляхом очищення місцевої влади Дніпродзержинська стане реальністю - покаже час.

Дар'я Начовна, "Дніпроград"

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепродзержинска
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет