Чи можливе дніпродзержинське перезавантаження?

01.08.2014 13:19

Черговій сесії міської ради Дніпродзержинська не судилось відбутися - частина громади прагнула зміни мера, частина ж його віддано захищала. Табір революціонерів очолював депутат міської ради Віталій Купрій, інші опозиційні депутати, члени ВО «Свобода», городяни, табір прибічників діючого мера Станіслава Сафронова - представники організацій «Наші», "Антібєспрєдєл" та Правого Сектору.

Намагання Віталія Купрія вручити прийняту частиною громади резолюцію діючому меру Дніпродзержинська завершилась бійкою та протистояннями. Станіслав Сафронов виказав готовність піти у відставку тільки після прийняття такого рішення всією громадою, а не її частиною. 

Про прагнення міської ради до змін розповів Дмитро Туробойський, голова постійної комісії з питань ЖКГ: "Я згоден з тим, що наступний Майдан ще має бути попереду, проте цього разу в правовому полі. Залишити місто без очільника, коли в країні війна, ще й в такий спосіб - безглуздо. Сьогодні досягнуто домовленостей щодо проведення люстрації в рядах заступників міського голови Дніпродзержинська, секретаря міської ради, а також щодо безпосереднього залучення громадськості до тендерних комісій - це перші зважені і потрібні кроки для перезавантаження влади."

Коли відбудеться чергова сесія міської ради й досі не відомо. Революційним чи правовим шляхом очищення місцевої влади Дніпродзержинська стане реальністю - покаже час.

Дар'я Начовна, "Дніпроград"

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепродзержинска
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат