Чи можливе дніпродзержинське перезавантаження?

01.08.2014 13:19

Черговій сесії міської ради Дніпродзержинська не судилось відбутися - частина громади прагнула зміни мера, частина ж його віддано захищала. Табір революціонерів очолював депутат міської ради Віталій Купрій, інші опозиційні депутати, члени ВО «Свобода», городяни, табір прибічників діючого мера Станіслава Сафронова - представники організацій «Наші», "Антібєспрєдєл" та Правого Сектору.

Намагання Віталія Купрія вручити прийняту частиною громади резолюцію діючому меру Дніпродзержинська завершилась бійкою та протистояннями. Станіслав Сафронов виказав готовність піти у відставку тільки після прийняття такого рішення всією громадою, а не її частиною. 

Про прагнення міської ради до змін розповів Дмитро Туробойський, голова постійної комісії з питань ЖКГ: "Я згоден з тим, що наступний Майдан ще має бути попереду, проте цього разу в правовому полі. Залишити місто без очільника, коли в країні війна, ще й в такий спосіб - безглуздо. Сьогодні досягнуто домовленостей щодо проведення люстрації в рядах заступників міського голови Дніпродзержинська, секретаря міської ради, а також щодо безпосереднього залучення громадськості до тендерних комісій - це перші зважені і потрібні кроки для перезавантаження влади."

Коли відбудеться чергова сесія міської ради й досі не відомо. Революційним чи правовим шляхом очищення місцевої влади Дніпродзержинська стане реальністю - покаже час.

Дар'я Начовна, "Дніпроград"

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепродзержинска
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет