Чьи киоски «Карамелька» появились на улицах Днепра?

31.07.2017 10:00

На месте снесенных киосков в Днепре стали появляться новые.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

14 июля этого года на ж/м Победа-4 в районе дома №3 по пр. Героев появился новый киоск по продаже сладостей «Карамелька». Раньше на этом месте киоски снесли, и было понятно почему – из-за железных коробок был закрыт обзор на остановке общественного транспорта. Кроме того, киоск стоит практически впритык к одноэтажному капитальному строению «Пиво нашего города», и затрудняет проход для пешеходов.

 

В горсовет был направлен запрос о том, кто заключил договор на установку киоска.

В ответе и.о. начальника управления торговли Владимира Трегубова сказано – договор на размещение киоска по пр. Героев,3 был подписан 24 мая 2017 года с частным предпринимателем Вадимом Горром. 

Договор действителен до 24 мая 2018 года. В управлении торговли отметили – киоск находится не на том месте, которое обозначено в договоре. Поэтому Вадиму Горру направили письмо с просьбой устранить нарушения.

Напомним, что Вадим Горр запомнился пикетом под приемной городского головы Днепра в декабре 2016 года. Тогда мужчина заявил, что он представляет интересы предпринимателей и с 2013 года возглавляет профильный профсоюз. Пикет он устроил, чтобы прекратить незаконный, по его мнению, снос киосков в Днепре.

В договоре на установку МАФа Вадим Горр оставил номер телефона, по которому в Фейсбуке можно найти пользователя под именем Roman Chilov.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю