Черговий GarageSale у Дніпропетровську виручив майже 6 тис грн (ФОТО)

30.03.2015 14:21

У суботу, 28 березня, в Діорамі «Битва за Дніпро» Дніпропетровського національного історичного музею імені Д. І. Яворницького відбувся благодійний розпродаж. Черговий GarageSale виручив 5980 гривень. Частину грошей, що її продавці призначили для потреб армії, організатори вирішили витрачати на вітаміни та пробіотики для солдат - почався сезон авітамінозу та непевних погодних умов, вояки хворіють, передає 9 канал

Наступна "барахолка" відбудеться наприкінці квітня у парку імені Леніна, на житловому масиві Красний Камінь. Починаємо готуватися! 25 квітнія відбудеться екстрім-фест у парку Імені Леніна, тож вирішили ці події об`єднати, аби привабити публіку.

Під час GaragSaile 28 березня відбувся майстер-клас з плетіння "кікімор". Спільними зусиллями учасники та гості благодійного розпродажу сплели кілька "маскувальних" накидок.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю