Чемпионат мира по футболу в России - праздник на костях, - Евгений Переверзев

14.06.2018 18:15

Один из лидеров фанатского движения Днепра Евгений Переверзев (Юджин) в эксклюзивном комментарии интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» рассказал, что негативно относится к поездкам болельщиков из Украины в Россию.

«Сам Чемпионат смотреть не буду принципиально. У нас необъявленная война с Россией, куча пленных и политических заключенных в тюрьмах и колониях РФ. Люди не понимают, что это праздник на костях», - сказал он.

Читайте также: У Дніпрі відбудеться ярмарок громадських організацій

Евгений добавил, что ему неизвестны факты про организованные поездки в Россию групп болельщиков из Днепра.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю