ЦИК зарегистрировала 14 мажоритарщиков в округах Днепропетровской области

19.09.2014 13:43

По состоянию на 19 сентября Центральная избирательная комиссия Украины зарегистрировала 14 мажоритарщиков в округах Днепропетровской области.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

18 сентября на заседании ЦИК в списки кандидатов на пяти (№25, 29, 33, 36, 40) одномандатных избирательных округах Днепропетровской области были внесены новые претенденты в нардепы.

В округе №25 – сразу двое самовыдвиженцев. Как сообщалось ранее, нардеп Игорь Цыркин (сейчас беспартийный), который в 2012 году попал в Раду от Партии Регионов, снова просит граждан поддержать его кандидатуру, в своей предвыборной программе заявил, что планирует в кресле нардепа закрепить «на законодательном уровне права избирателей на отзыв депутатов (любого уровня) в случае невыполнения ими своих обязательств». 

На этом же округе участие в предвыборной гонке примет начальник госучреждения «Специализированной медико-санитарной части №6» Днепропетровска Владимир Яковенко (беспартийный).

Округ №29 добавил в свой список самовыдвиженца, беспартийного предпринимателя из поселка Юбиленое, Константина Писаревского. Он известен, как председатель общественной организации (ОО) «Земля и воля». На выборы в Верховную Раду Украины в 2012 году Константин Писаревский был согласован как единый кандидат от Объединенной оппозиции по тому же мажоритарному округу №29.

Как сообщалось ранее, кандидатом в народные депутаты Украины по 29-му мажоритарному округу в Днепропетровской области зарегистрировался экс-губернатор (1999-2003 гг.) Николай Швец

Округ №33: кандидатом зарегистрирован заведующий кафедры права в Криворожском экономическом институте Криворожского национального университета Александр Макаренко. Он беспартийный, самовыдвиженец.

В округе №36 Артур Мартовицкий (фракция ПР, в 2012 году выдвигался от ПР) сейчас зарегистрировался как беспартийный самовыдвиженец. 

Также вчера на округе №40 ЦИК зарегистрировала самовыдвиженца, фермера из пгт Томаковка, Максима Скорука (Политическая партия Украинская платформа "СОБОР").

Ранее на том же округе был зарегистрирован Анатолия Савенко – директор ООО "Спрайс" (самовыдвиженец, беспартийный).

16 сентября Центральная избирательная комиссия зарегистрировала кандидатами в депутаты Верховной Рады Украины двух самовыдвиженцев - Василия Астиона (в округе № 39) и Владимира Залунина (в округе № 36). 

15 сентября на 24 и 26 одномандатных округах зарегистрировались кандидаты в народные депутаты Украины от партии «Громадська сила» Панченко Андрей Иванович и Афанасьев Александр Анатольевич.  

9 сентября по 30 округу ЦИК зарегистрировала самовыдвиженца Сергея Демошенко (Народная партия).

Первым зарегистрированым (8 сентября) кандидатом по округу на Днепропетровщине стала Ирина Львовна Туровская - округ № 32 (с центром в г. Кривой Рог, Долгинцевский район).

Комментарии
костя
19.09.2014
Ждем не дождемся вилкулят, чего они медлят?
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский