Бульвар в центре Днепра превратился в свалку (ФОТО)

06.03.2017 10:57

Бульвар им. Кучеревского, после реконструкции которого не прошло и 10 лет, на сегодняшний день представляет собой печальное зрелище. Вокруг кучи мусора, молодые деревья засохли, система полива раскурочена.

Об этом в Фейсбук написала днепрянка Татьяна Демченко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Забор стройки почти упал. Через провалы лазят какие-то бомжи, и видно, как за ним они непонятно чем занимаются.

Местные сказали, что огражденная стройка на бульваре приостановлена, ее выполняли частные инвесторы, которые были обязаны следить за сохранностью забора. Но их нет.

На бульваре кучи мусора, разворованные решетки ливневок, раскурочена система полива в клумбах.

Нет ни урн, ни лавочек. Молодежь сидит прямо на клумбах. Тут же мусорят.

На всех клумбах есть система полива. Но она уже 10 лет не работает. Большая часть форсунок разворована.

Растения либо были украдены, либо засохли», - написала она.

Татьяна Демченко обратилась с призывом к городским властям помочь решить проблему бульвара. Отремонтировать там забор, систему полива и пр.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю